CA Malibu - eleganckie i bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych

CA Malibu - eleganckie i bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych

Zacznijmy od zalet - CA Malibu to całkiem eleganckie i nieźle wykonane słuchawki, które możemy kupić za 160 złotych. Gdybyśmy wzięli tylko pod uwagę możliwość pracy w trybie bezprzewodowym i stosunek cena/wykonanie, to byłaby to dobra oferta. Wraz z użyciem materiałów lepszej jakości i wzrostem gabarytów, wzrosła także masa i słuchawki nie są już tak wygodne, jak chwalone przez nas pod tym względem Sunset i nie wybrałbym się w nich na trening. Natomiast ich mobilność, możliwość rozmawiania za pomocą wbudowanego mikrofonu to wciąż niepodważalne plusy. Po manipulacji equalizerem jakość dźwięku (w przypadku większości testowanych przeze mnie utworów) jest do zaakceptowania. I to w zasadzie tyle z mniej lub bardziej pozytywnych aspektów.

CA Malibu to eleganckie i nieźle wykonane słuchawki, które możemy kupić za 160 złotych. Ich mobilność, możliwość rozmawiania za pomocą wbudowanego mikrofonu to niepodważalne plusy.

O ile w przypadku Sunset mogliśmy przymknąć oko na pewne niedoskonałości, tak tym razem musimy być bardziej surowi. Poprzednim razem sprzęt nie tylko był tańszy, ale także zdecydowanie lepiej sprawdzał się jako typowo treningowy sprzęt. Niestety przez wzrost ich gabarytów oraz wyższą cenę, model Malibu porównywany jest do mniej mobilnych słuchawek pokroju Creative, AKG czy Senheiser. Dźwiękowi brakuje znanej z tych urządzeń dynamiki, klarowności, separacji poszczególnych ścieżek, miękkości i ciepła. Moją uwagę zwrócił także brak przedłużki do dołączonego kabla. Jeśli więc szukacie nieźle wykonanych, ładnych słuchawek bezprzewodowych z wbudowanym mikrofonem i nie macie wysokich oczekiwań odnośnie jakości dźwięku, to warto je rozważyć.

CA Malibu CA-1725 BT

 Wygląd, bezproblemowy tryb pracy Bluetooth, transmisja bezprzewodowa do 7 metrów, wbudowany mikrofon, po regulacji equalizerem da się posłuchać muzyki

 Jakość dźwięku poniżej oczekiwań, do biegania czy na siłownię raczej się już nie nadają


Cena (na dzień publikacji) : około 160 zł
Gwarancja: 24 miesiące

 

Sprzęt do testów dostarczył:

Komentarze do: CA Malibu - eleganckie i bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych