CA Sunset, czyli test tanich słuchawek bezprzewodowych

CA Sunset, czyli test tanich słuchawek bezprzewodowych

Podsumowanie

California Access Sunset to słuchawki, które spisują się bardzo dobrze jako mobilny sprzęt dla użytkowników oczekujących kompromisu możliwości i ceny. Całość jest całkiem nieźle wykonana, a na walory estetyczne nie ma co narzekać. Największym atutem jest ergonomia, ponieważ można je nosić długimi godzinami i prędzej odechce nam się słuchać muzyki, niż poczujemy dyskomfort. To samo można powiedzieć o czasie pracy czy zasięgu w trybie bezprzewodowym, czyli w czasie transmisji Bluetooth. Jakość dźwięku jest zadowalająca, choć konieczna może być manipulacja equalizerem. Na pochwałę zasługuje też separacja od otoczenia i głośność.

Słuchawki spisują się bardzo dobrze jako mobilny sprzęt dla użytkowników oczekujących kompromisu możliwości i ceny.

W zestawie znajdziemy wszystkie potrzebne akcesoria. Kabel jack pozwala podłączyć słuchawki do telefonu umieszczonego w kieszeni lub do laptopa, ale jeśli chcemy podłączać je także do komputera, trzeba dokupić dłuższy. W trybie Bluetooth można porozmawiać przez wbudowany mikrofon, gdy jesteśmy zajęci np. przygotowaniem sobie posiłku w kuchni. Trudno przewidzieć ile konstrukcja zniesie i czy będzie służyć przez kilka lat, ale w czasie testów nie udało się znaleźć elementu, który miałby się sam z siebie uszkodzić. To bardzo opłacalna propozycja dla osób szukających wygodnych słuchawek Bluetooth, z możliwością podpięcia kabla. 

CA Sunset CA-1724 BT

 


 Komfortowe, bezproblemowy tryb pracy Bluetooth, transmisja bezprzewodowa do 10 metrów, wbudowany mikrofon, po regulacji equalizerem całkiem nieźle brzmią, lekkie i mobilne, idealne dla aktywnych osób, ciężko znaleźć coś lepszego w tej cenie
 Trudno przewidzieć wytrzymałość plastikowej konstrukcji, bez zabawy equalizerem się nie obędzie
 
Cena (na dzień publikacji) : około 99 zł
Gwarancja: 24 miesiące

Sprzęt do testów dostarczył:

Pokaż / Dodaj komentarze do: CA Sunset, czyli test tanich słuchawek bezprzewodowych

 0