CA Verve i CA Cambria - czy tańsze akcesoria sportowe mają rację bytu?

CA Verve i CA Cambria - czy tańsze akcesoria sportowe mają rację bytu?

Też macie wrażenie, że dożyliśmy czasów, w których każdy musi być fit? Jeśli nie biegasz, nie chodzisz na siłownię, nie jesteś CrossFitowcem lub nie dźwigasz kettli, to na pewno coś jest z Tobą nie tak, a przynajmniej taki przekaz płynie z telewizji, internetu i kolorowych gazet pełnych zdjęć idealnych facetów i lasek. I nie zrozumcie mnie źle, sam trenuję od wielu lat, ale kompletnie nie rozumiem takiego podejścia, szczególnie jeśli dołożymy do tego całą odzieżowo-technologiczną otoczkę. Na każdym kroku próbuje nam się bowiem wmówić, że trening bez markowej i masakrycznie drogiej odzieży znanego producenta oraz specjalistycznego smartwatcha na ręku się nie liczy, więc lepiej w ogóle nie wychodzić z domu :) A tak całkiem serio, nie mam nic przeciwko dobrej odzieży funkcyjnej oraz gadżetom ułatwiającym lub monitorującym trening, ale nie dajmy się zwariować, bo cena nie zawsze idzie w parze z jakością, a do tego nie wszyscy potrzebujemy funkcjonalności oferowanej przez bardzo drogi sprzęt. 

Jak w czasie dnia treningowego “koksa z osiedlowej siłki” sprawdzą się tańsze rozwiązania od California Access wyposażone w kilka najpotrzebniejszych opcji? 

Zacznijmy od opaski  CA Verve CA-2100

Dlatego też postanowiłem sprawdzić, jak w czasie dnia treningowego “koksa z osiedlowej siłki” sprawdzą się tańsze rozwiązania wyposażone w kilka najpotrzebniejszych opcji, czyli opaska sportowa Verve oraz słuchawki Bluetooth Cambria od polskiego marki California Access (jej właścicielem jest Komputronik). Zacznijmy od opaski, która kosztuje 110 PLN i już na pierwszy rzut oka przywodzi skojarzenia z innym słynnym urządzeniem tego typu, a mianowicie bardzo popularnym Xiaomi Mi Band 2, ale uznać trzeba to za plus. Mówimy bowiem prostej czarnej opasce z wyświetlaczem, która nie powinna przeszkadzać w treningu. A przynajmniej w teorii i na pierwszy rzut oka, bo takie kwestie wychodzą dopiero w praniu, więc … sprawdźmy to! 

Najważniejsze cechy CA Verve CA-2100:

  • pomiar pulsu : tak
  • obsługiwane aktywności : sen , bieg
  • metoda pomiaru : wbudowany pomiar pulsu w zegarek
  • synchronizacja z komputerem : tak
  • protokół komunikacji : Bluetooth

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CA Verve i CA Cambria - czy tańsze akcesoria sportowe mają rację bytu?

 0