California Access Blue`n`bass Chino (CA-1514) - recenzja głośnika Bluetooth

California Access Blue`n`bass Chino (CA-1514) - recenzja głośnika Bluetooth

Po zimie nastało … lato, a tak przynajmniej sugeruje aura za oknem. Oznacza to, że, przynajmniej w teorii, więcej czasu będziemy spędzać w plenerze, ale na szczęście współczesne rozwiązania sprawiają, że nie musimy rezygnować wtedy z towarzystwa technologii i nowoczesnych gadżetów. Dobrym przykładem są tu m.in. bardzo mobilne gadżety Bluetooth. Nie tak dawno temu miałem okazję sprawdzić słuchawki bezprzewodowe oraz inteligentną opaskę od California Acces, które wypadły naprawdę dobrze. Teraz nadarzyła się okazja, by zrecenzować Chino CA-1514, czyli nowy głośnik BT od wspomnianej polskiej marki, który kusić ma rozsądną ceną, stylowym wyglądem oraz jakością dźwięku. Nie omieszkaliśmy więc sprawdzić, jak wypada ten sprzęt w warunkach bojowych.

Chino CA-1514 to nowy głośnik BT od polskiej marki California Access, który kusić ma rozsądną ceną, stylowym wyglądem oraz jakością dźwięku

Specyfikacja California Access Blue'n'bass Chino (CA-1514)

  • Wymiary głośnika : 203 x 74 x 74,5 mm
  • Przetworniki: dwa aktywne o średnicy 45 mm
  • Typ komunikacji: bezprzewodowy (Bluetooth 4.0)
  • Pasmo przenoszenia: 90 Hz – 20 kHz
  • Złącza: AUX
  • Pojemność akumulatora: 4000 mAh
  • Czas odtwarzania muzyki: 8 godzin (50% głośności)
  • Waga netto: 700 gramów

Głośnik tradycyjnie przychodzi do nas w opakowaniu z twardego, solidnego kartonu, na którym umieszczono nie tylko grafiki produktu, ale i jego najważniejsze cechy. W środku znajdziemy zaś sam głośnik, kabel USB do ładowania urządzenia oraz kabel AUX zakończony z obu stron pojedynczym złączem minijack. Oba przewody są dość krótkie, ale w tym przypadku nie powinno stanowić to żadnego problemu. Oczywiście nie zabrakło także instrukcji obsługi w kilku językach (w tym i polskim), ale przyznam szczerze, że ta okazała się całkowicie zbędna, ponieważ Chino jest niezwykle intuicyjny w obsłudze i nie wymaga żadnych dziwnych kombinacji, nawet w trakcie parowania z telefonem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: California Access Blue`n`bass Chino (CA-1514) - recenzja głośnika Bluetooth

 0