​​​​​​​Fortask - sprawdzamy nowe narzędzie do zarządzania projektami

​​​​​​​Fortask - sprawdzamy nowe narzędzie do zarządzania projektami

Zarządzanie firmą, w której nadzorować trzeba pracę innych osób, jest nie lada wyzwaniem, o czym przekonał się zapewne każdy „szef”. Nie chodzi tu jedynie o czynnik ludzki, ale także o skoordynowanie zespołu, rozliczanie z wykonanych zadań czy ustalanie harmonogramu. Co więcej, obecna sytuacja spowodowana globalną epidemią koronawirusa sprawiła, że firmy zmuszone są do zmiany swojej dotychczasowej formy działalności i sięgania po nowe narzędzia, które ułatwią im odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Konieczność izolowania ludzi zmusza pracodawców do korzystania z pracy zdalnej, co nie ułatwia komunikacji czy zarządzania projektami i zadaniami w firmie. Jak w takim razie sobie z tym poradzić? Warto zainwestować w oprogramowanie, które ułatwi koordynowanie pracy w grupie, szczególnie w zespole rozbitym w kilku miejscach, gdzie tradycyjna poczta lub standardowe komunikatory nie do końca się sprawdzają. Postanowiliśmy więc sprawdzić, co do zaoferowania ma nowy gracz na tym polu, czyli Fortask (już za samą nazwę należy się plus).  

Postanowiliśmy sprawdzić, co do zaoferowania ma nowy gracz na tym polu aplikacji do komunikacji czy zarządzania projektami i zadaniami w firmie, czyli Fortask.

Na rynku znaleźć można jednak całkiem sporo narzędzi, które mają na celu zwiększanie produktywność pracowników i wydajność całej firmy. Co prawda część z nich jest bezpłatna i dostępna w ramach projektów open source, ale jeśli poszukujemy czegoś bardziej zaawansowanego, dostosowanego pod nasze potrzeby i z profesjonalnym wsparciem, to musimy liczyć się z opłacaniem subskrypcji. Tak też jest z Fortask, gdzie w przypadku najmniejszych firm możemy zdecydować się na darmową wersję (ta oczywiście ma pewne ograniczenia), ale jeśli w przedsiębiorstwie pracują więcej niż 3 osoby, to do gry wchodzi opłata w postaci miesięcznego abonamentu (w rozliczeniu rocznym możemy zaś liczyć na zniżkę). W związku z tym zwiększamy również wymagania względem oprogramowania i zabieramy się za testy Fortask, żeby przekonać się, jak to wygląda w praktyce. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ​​​​​​​Fortask - sprawdzamy nowe narzędzie do zarządzania projektami

 0