​​​​​​​Lanberg Smart HD IPTV Kit - rzut okiem na monitoring do domu

​​​​​​​Lanberg Smart HD IPTV Kit - rzut okiem na monitoring do domu

Lanberg Smart HD IPTV Kit - Podsumowanie

W ostatnich latach kwestie bezpieczeństwa stały się dla wielu z nas bardzo istotne, dlatego coraz częściej szukamy rozwiązań, które są w stanie zapewnić nam poczucie kontroli. Jedną z możliwości są właśnie systemy monitoringu, które przestały być na na szczęście domeną profesjonalnych firm i za sensowne pieniądze możemy pokusić się o ich samodzielny zakup i montaż w domu, ogrodzie, garażu, małej firmie czy wszędzie tam, gdzie czujemy taką potrzebę. Jak w tej kwestii wypada nasz dzisiejszy bohater, czyli Lanberg Smart HD IPTV Kit? Zacznijmy od tego, że ten kosztuje ok. 1100 PLN, a do tego nie posiada w zestawie dysku HDD i kabla potrzebnego do podłączenia monitora lub telewizora, więc musimy doliczyć do tego jeszcze kilka stówek, czyli jego zakup oznacza spory ubytek w budżecie. Czy to dużo? I tak, i nie, ale moim zdaniem poczucie bezpieczeństwa warte jest każdej wydanej złotówki.

Lanberg Smart HD IPTV Kit oferuje naprawdę dużo możliwości, jak podgląd na żywo, nagrywanie ciągłe, zaplanowane, po wykryciu ruchu czy nagrywanie w nocy za sprawą obecności diod podczerwieni.

​​​​​​​Lanberg Smart HD IPTV Kit - sprawdzamy monitoring do domu​​​​​​​Lanberg Smart HD IPTV Kit - sprawdzamy monitoring do domu

Tym bardziej, że mówimy o zestawie oferującym naprawdę dużo możliwości, jak podgląd na żywo, nagrywanie ciągłe, zaplanowane, po wykryciu ruchu czy nagrywanie w nocy za sprawą obecności diod podczerwieni. Nie można też zapominać, że zestaw wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i pozwala na instalację zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Do tego jest bezprzewodowy, czyli nie musimy demolować sobie domu, żeby go zamontować - jeśli się na niego zdecydujemy, to wystarczy nawiercić kilka otworów w ścianie dla każdej kamerki i podpiąć je do gniazdka. Później czeka nas dosłownie kilka minut wstępnej konfiguracji całości i gotowe - mamy stały podgląd na to, co dzieje się na monitorowanym obszarze podczas naszej nieobecności. A że na duży plus zaliczyć trzeba też zarządzanie całością zarówno z poziomu systemu, jak i aplikacji mobilnej (w obu przypadkach w języku polskim i bardzo intuicyjne), to naprawdę trudno znaleźć tu jakieś mankamenty.

Pokaż / Dodaj komentarze do: ​​​​​​​Lanberg Smart HD IPTV Kit - rzut okiem na monitoring do domu

 0