Modecom Volcano MC-859 BOW - słuchawki gamingowe w przyzwoitej cenie

Modecom Volcano MC-859 BOW - słuchawki gamingowe w przyzwoitej cenie

Podsumowując, słuchawki przyciągają wzrok futurystycznym designem, ale po początkowym zachłyśnięciu się ich gabarytami i kształtem, dociera do nas nadmiar wielu elementów. Przekłada się to na wysoką wagę (400 gram) i w efekcie to jedna z cięższych konstrukcji, jakie miałem na głowie. Pozostawiam ten aspekt indywidualnej ocenie, z pewnością znajdą się fani takiego projektu. Jakość wykonania stoi na zadowalającym poziomie. Nie licząc paru błyszczących ozdób, plastiki są całkiem solidne. Ergonomia wypada przeciętnie, po dwóch godzinach spędzonych w słuchawkach odczuwałem dyskomfort. Sprawę trochę poprawiły wymienne pady, te materiałowe wspominam zdecydowanie lepiej. Modecom Volcano MC-859 BOW zapewniają intensywne doznania dźwiękowe z gier czy filmów. Muzyki da się posłuchać, choć nie wszystkie utwory brzmią w nich jak należy. Pamiętajmy jednak, że nie jest to sprzęt mający zapewnić jakość w tym obszarze.

Słuchawki przyciągają wzrok  futurystycznym, rzucającym się w oczy designem (...) z pewnością znajdą się fani takiego projektu.

Modecom Volcano MC-859 BOW Gaming Headset - słuchawki gamingowe w niewygórowanej cenie

Reszta elementów, jak podświetlenie logo i mikrofonu, długi i dobrze wykonany przewód, wypada dobrze. Nie doszukałem się elementów newralgicznych, mogących potencjalnie powodować problemy, jak to zazwyczaj bywa z przewodem albo muszlami. Piętą achillesową zestawu jest mikrofon, który rejestruje dźwięk bardzo cicho, ale na szczęście mieści się w zasięgu używalności. Lepiej spisuje się oddzielny, niewielki mikrofon biurowy za 20 złotych. Dla kogo jest ten sprzęt? Bilans zalet i wad wypada nie najgorzej, dlatego uważam, że sprzęt sprawdzi się w zestawie początkujących graczy z mniej zasobnym portfelem. Z tego powodu postanowiliśmy przyznać ocenę 3. Jeśli granie traktujemy jako hobby i nie spędzamy na nim więcej niż dwie, trzy godziny dziennie, to powinniśmy być zadowoleni. Na więcej niestety ergonomia testowanego sprzętu może nie pozwolić. W świetle tych faktów, cena 120 złotych wydaje się dobrą propozycją.

 

Modecom Volcano MC-859 BOW


 Stabilna konstrukcja, niezłe wykonanie, podświetlenie, jakość dźwięku w filmach i grach, gamingowy charakter, długi przewód w oplocie, wymienne pady

 Nie dla osób poszukujących zrównoważonego brzmienia, nie są zbyt szczegółowe, przeciętne pozycjonowanie dźwięku, słaby mikrofon, przeciętna ergonomia

Cena (na dzień publikacji) : około 120 zł
Gwarancja: 24 miesiące

Pokaż / Dodaj komentarze do: Modecom Volcano MC-859 BOW - słuchawki gamingowe w przyzwoitej cenie

 0