MSI MAG CH130 I Repeltek Fabric: test fotela z tkaniną premium

MSI MAG CH130 I Repeltek Fabric: test fotela z tkaniną premium

MSI MAG CH130 I Repeltek Fabric: test fotela z tkaniną premium

Większość, jeśli nie wszyscy producenci w świecie komputerów mają tendencje do powielania tego samego schematu foteli gamingowych, czyli wzorują się oni na siedziskach sportowych samochodów, które tak naprawdę nie mają nic wspólnego z wygodą. Nie jest to Rolls Royce, ani Maybach. Oczywiście pozostaje kwestia ceny, bo jednak fotele z górnej półki kosztują dużo więcej niż… i to zostawimy na sam koniec. MSI wyrywa się jednak przed szereg w innej kwestii - ma bardzo przyjemny, „brudny sekret”, dla którego dziś z przyjemnością piszę tę recenzję. Tym sekretem jest oczywiście Repeltek Fabric, tkanina autorstwa producenta, która oczekuje właśnie na opatentowanie. Czym ona jest? Jak się spisuje? Jak w ogólnym rozrachunku wypada bohater dzisiejszego testu? Tu Was zaskoczę, tak jak i mnie zaskoczył fotel MSI MAG CH130 I Repeltek Fabric.

Recenzujemy fotel gamingowy MSI MAG CH130 I Repeltek Fabric. Jak wypadł w naszym teście? Jakie ma wady i zalety? Sprawdź!

Zanim przejdziemy do konkretów, muszę Wam coś wyznać. Nie jest fanem gamingowych foteli. Według mnie znajdziemy w nich za dużo plastiku i zbyt wydziwiany kształt. Nie jest to jednak głównym powodem, dla którego po prostu ich w przeszłości nie lubiłem. Największym mankamentem wcale nie był wygląd gamingowy – co zrozumiałem dopiero po przetestowaniu dzisiejszego bohatera recenzji. Wszystko tak naprawdę rozbijało się o materiały użyte do obicia omawianych foteli. Mowa oczywiście o wszędobylskiej, ekologicznej skórze, która podczas kontaktu z naszą prawdziwą, własnej produkcji warstwą ochronną, szczególnie w letnie dni, powodowała nawet lekkie odparzenia. Komfortem więc tego nazwać nie można i niczym kot prowadzony do wanny z wodą, broniłem się jak mogłem przed siedzeniem na tego typu wynalazkach. Na szczęście to już przeszłość, bo po wypróbowaniu fotela z Repeltek Fabric stwierdziłem, że go po prostu już nie oddam. Wyjeżdżam z nim do Argentyny.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI MAG CH130 I Repeltek Fabric: test fotela z tkaniną premium

 0