Recenzja HP Elitebook X360 1030 G2 - Biznesowy mocarz

Recenzja HP Elitebook X360 1030 G2 - Biznesowy mocarz

Reasumując, mamy do czynienia z bardzo wydajnym sprzętem, z którego największy pożytek będą mieli biznesmeni oraz pracownicy firm wymagający dużej mobilności i długiego czasu pracy na baterii. W tej kwestii Elitebook x360 może się pochwalić czasem wynoszącym od 8 do 9 godzin ciągłej pracy podczas normalnego użytkowania. Przez normalna pracę rozumiem przeglądanie internetu, proste prace biurowe itp. Studenci z bardziej zasobnym portfelem również powinni być usatysfakcjonowani. Kwota, jaką trzeba wydać na ten lub zbliżony model to blisko 7000 zł, jednakże w zamian dostajemy bardzo elegancki i klasyczny wygląd, solidną i aluminiową obudowę, tworzoną z myślą o jak największej wytrzymałości. Do tego dochodzi w pełni konwertowalna konstrukcja pozwalająca na dużą elastyczność w sposobie używania ultrabooka. Dbałość o bezpieczeństwo i wysoka wydajność są wisienką na torcie.

Mamy do czynienia z bardzo wydajnym sprzętem, z którego największy pożytek będą mieli biznesmeni oraz pracownicy firm wymagający dużej mobilności i długiego czasu pracy na baterii.

Oczywiście tak jak nie ma ludzi bez wad, tak nie ma sprzętu bez wad. Do największych przewinień producenta należy zaliczyć: dużą podatność obudowy na zabrudzenia, niską jasność matrycy, która sprawia, iż w dużym słońcu lub oświetleniu niewiele widać na ekranie oraz słabiutkie głośniki, w których jedynie głośność daje radę. Kwestii ceny nie poruszam, gdyż tego typu sprzęt kierowany jest do zamożniejszej części społeczeństwa i choć sam nigdy bym sobie nie pozwolił na taki wydatek, to osoby posiadające własną firmę lub pracujące w ciągłym ruchu zdecydowanie powinny się nim zainteresować.  

Hp Elitebook X360 1030 G2

 Recenzowany dziś Hp Elitebook x360 1030 g2 Charakteryzuje się wieloma zaletami, do których należą: elegancki design, aluminiowa obudowa, długi czas pracy na baterii, jakość wykonania, konwertowalna konstrukcja, slot dla smart card, czytnik linii papilarnych, wysoka wydajność

 Na minus można zaliczyć: podatność na zabrudzenia, słaba jasność matrycy, bardzo przeciętne głośniki

Cena (na dzień 21.03.2018): około 6800 - 7000 zł

Gwarancja: 24 miesiące

 

Sprzęt do testów dostarczył

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Recenzja HP Elitebook X360 1030 G2 - Biznesowy mocarz

 0