Sennheiser CX SPORT - bezprzewodowe słuchawki dokanałowe dla aktywnych

Sennheiser CX SPORT - bezprzewodowe słuchawki dokanałowe dla aktywnych

Słuchawki douszne Sennheiser CX Sport to bardzo udany produkt. Są bardzo dobrze wykonane i choć nie mają zbyt dużo elementów, to dzięki kilku detalom i limonkowym wykończeniom przyciągają wzrok. Trudno nie polubić tego energetyzującego limonkowego koloru! Dalej było jeszcze lepiej, gdy okazało się, że są bardzo wygodne i idealnie wypełniają ucho, co pozwala na długie i komfortowe słuchanie muzyki podczas aktywnego wypoczynku np. podczas biegania. W komplecie znajdziemy dodatkową parę kompletów gumek i klipsów stabilizujących, pozwalających jeszcze lepiej dopasować sprzęt do swoich preferencji. Sprzęt jest odporny na pot i wodę, dzięki czemu zniesie z nami trudy treningu nawet w najgorętszy, czy nawet deszczowy dzień. Jakość dźwięku, szczerze, zaskoczyła mnie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Brzmienie jest bardzo wyraźne i klarowne, a oprócz tego nie brakuje dynamicznego basu. W trakcie słuchania jesteśmy nieźle odizolowani, od otoczenia, i możemy łatwo zagłuszyć niechciane hałasy, jak choćby znienawidzoną muzykę serwowaną na siłowni.

Sennheiser CX SPORT to sprzęt prawie idealny, do pełni szczęścia zabrakło mi jednak możliwości pracy w trybie przewodowym i innych wersji kolorystycznych.

sennhesier cx sport test na ithardware

Jakość dźwięku szczerze mnie zaskoczyła. Jest bardzo wyraźny i klarowny, a oprócz tego nie brakuje dynamicznego basu. W trakcie słuchania jesteśmy nieźle wyizolowani od otoczenia i możemy łatwo zagłuszyć niechciane hałasy, jak np. znienawidzoną muzykę serwowaną na siłowni. Komunikacja Bluetooth wypadła bez zarzutów, ani śladu zniekształceń czy szumu. Również rozmowy telefoniczne za sprawą wbudowanego mikrofonu wypadają dobrze. Przed rozładowaniem słuchawki ostrzegają nas komunikatami głosowymi. Pełne ładowanie trwające 1,5 godziny zapewnia pracę do około 5-6 godzin. Wystarczy na maraton, nawet jeśli w ogóle się nie spieszymy. Ile trzeba zapłacić za to cacko? Przewidywaną ceną w zapowiedziach było 539 złotych, a obecnie można dorwać je za 480 złotych. Jak na nasze warunki to dość dużo, ale sprzęt jest prawie idealny i do pełni szczęścia zabrakło mi jednak… możliwości pracy w trybie przewodowym i innych wersji kolorystycznych. Sprzęt dostaje od nas prawie maksymalną ocenę i wyróżnienia za jakość wykonania. Rekomendujemy, nie tylko sportowcom!

Sennheiser CX SPORT

 Jakość wykonania, wygląd, świetna jakość dźwięku, bogate wyposażenie, ergonomia, wodoodpornosć, bezproblemowa komunikacja Bluetooth, do 6 godzin pracy, szybkie ładowanie
 Na razie tylko jedna wersja kolorystyczna

Cena (na dzień publikacji): 479 zł
Gwarancja: 24 miesiące

 

Sprzęt do testów dostarczył:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sennheiser CX SPORT - bezprzewodowe słuchawki dokanałowe dla aktywnych

 0