Słuchawki Corsair HS50 - Ergonomia i nienaganna jakość dźwięku

Słuchawki Corsair HS50 - Ergonomia i nienaganna jakość dźwięku

Corsair to marka, która kojarzy mi się głównie z produkcją wysokiej jakości obudów, zasilaczy i modułów pamięci RAM przeznaczonych dla bardziej wymagających odbiorców. Z czasem firma zaczęła wypuszczać przystępne cenowo serie swoich produktów, a także szturmować segment urządzeń peryferyjnych dla graczy. Po debiucie myszek i klawiatur przyszła pora na słuchawki. Standardowo, zaczęło się od wyższej klasy, droższych gamingowych modeli, mogących się pochwalić agresywnym designem, dźwiękiem wielokanałowym, podświetlaniem i możliwością pracy bez kabla. Słuchawki zdobyły pozytywne recenzje, choć zwykle brakowało czegoś, co zwaliłoby z nóg. Tym razem dostałem do testów świeżutki model HS50. Nowa i tańsza seria Stereo Headset ponownie dedykowana jest graczom, którzy oczekują jakości wykonania, wysokiej ergonomii podczas długich rozgrywek i rzecz jasna, odpowiedniego dźwięku. Sprawdźmy, czy rzeczywiście spełniają założenia, które postawił sobie producent.

Nowa i tańsza seria Stereo Headset ponownie dedykowana jest graczom, którzy oczekują jakości wykonania, wysokiej ergonomii podczas długich rozgrywek

 

Specyfikacja Corsair HS-50

  • Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz
  • Średnica głośnika: 50 mm
  • Dynamika głośników: 111 dB
  • Impedancja głośników: 32 Ohm
  • Typ słuchawek: nauszne
  • Mikrofon: TAK
  • Regulacja głośności: TAK
  • Długość kabla: około 190 cm
  • Złącze: analogowe 3,5 mm

Sprzęt zapakowano w estetyczne pudełko, utrzymane w czarno-żółtej kolorystyce. Z przodu standardowo wita nas grafika przedstawiająca słuchawki i garść informacji marketingowych.  Z tyłu dość podobnie, mamy specyfikację i kilka wyróżników opisanych w kilku językach. Oprócz zabezpieczonych przed narażeniami ze strony przewoźników słuchawek, wewnątrz znajdziemy postanowienia gwarancyjne, dobrze zakamuflowany mikrofon i rozdzielacz do kabla, jeśli chcemy korzystać z mikrofonu. Trochę szkoda, że brakuje pokrowca – jako fan pierwszych zasilaczy Corsaira przyzwyczaiłem się do dużej ilości użytecznych dodatków. Czas zająć się słuchawkami.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Słuchawki Corsair HS50 - Ergonomia i nienaganna jakość dźwięku

 0