Test Endorfy Meta BK - ergonomiczny fotel dla gracza, w nowym wydaniu

Test Endorfy Meta BK - ergonomiczny fotel dla gracza, w nowym wydaniu

Test Endorfy Meta BK - gamingowy fotel, który zadba o twoje plecy.

Dobór odpowiedniego fotela może być dla niektórych sporym wyzwaniem, zwłaszcza że obecnie rynek opiewa w ogrom różnorakich konstrukcji. Jednocześnie zakup krzesła gamingowego zazwyczaj wiąże się z dużym wydatkiem w kwocie od pięciuset do nawet kilku tysięcy złotych. Szukając wygody dla naszych pleców i czterech liter, coraz częściej sięgamy po produkty dostępne wyłącznie w internecie lub na tyle rzadko dostępne w sklepach stacjonarnych, że i tak musimy się uciec do opcji pierwszej. Stąd też taki wydatek niesie za sobą ryzyko sporego rozczarowania.

Tu z pomocą przychodzą oczywiście recenzje. Za każdym razem, gdy rozglądamy się za czymś tak ważnym dla naszego zdrowia i komfortu jak fotel, warto jest zrobić głębszy research na temat modelu, który nas interesuje. Wygląd krzesła dla graczy oczywiście jest dla nas ważny, ale pamiętajmy, iż priorytetem powinna być przede wszystkim jego ergonomia i oddziaływanie na naszą posturę oraz materiały, z jakich go wykonano. Kiepskiej jakości wypełnienie z czasem może się odkształcać, mowa tu o powstawaniu nienaturalnych zagłębień w fotelu lub być na tyle twarde, że siedzi się na nim, jak na babcinym krześle kuchennym rodem z PRL. Zaś materiałowe obicie wykonane przykładowo z najtańszej eko-skóry, nie dość, że po krótkim czasie zacznie pękać i łuszczyć się, to jeszcze może oferować kiepską cyrkulację powietrza, uczucie gorąca oraz pocenie się (najczęściej w okresie letnim) czy uczucie nieprzyjemnego zimna (w okresie zimowym).

Wygląd krzesła dla graczy oczywiście jest dla nas ważny, ale pamiętajmy, iż priorytetem powinna być przede wszystkim jego ergonomia i oddziaływanie na naszą posturę oraz materiały, z jakich go wykonano.

url Recenzja ENDORFY Navis F360. Absolutna bomba polskiej marki!

Jak temu wszystkiemu zaradzić? Kupujmy przede wszystkim z głową i stawiajmy na znane produkty, z dużą ilością pozytywnych opinii, nie tylko ze strony recenzentów, ale przede wszystkim osób, które taki fotel kupiły. Jeżeli mamy to nieszczęście posiadania problemów z plecami, nic nie zastąpi nam też zasięgnięcia porady u fizjoterapeuty. No dobrze, zatem jaki mamy wybór w kwocie do 1000 złotych wśród foteli gamingowych z dobrą regulacją i pozbawionych wymienionych wyżej wad, jak nieoddychający materiał czy kiepska ergonomia? Chociażby właśnie przedmiot mojej dzisiejszej recenzji, Endorfy Meta BK - czyli fotel ergonomiczny, z gamingowym zacięciem. Czysto na papierze jest to bardzo solidna i dobrze zapowiadająca się konstrukcja, która powinna zapewnić nam przykładne wsparcie dla kręgosłupa, możliwość regulacji wysokości, pochylenia oraz innych parametrów, a także po prostu pozwolić się odprężyć. Jak zatem fotel gamingowy Endorfy Meta BK wypadł w praktyce? Przekonamy się razem!

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test Endorfy Meta BK - ergonomiczny fotel dla gracza, w nowym wydaniu

 0