Test G-Wolves Hati S Wireless ACE Edition - Kolejna niszowa myszka, która podbije serca graczy

Test G-Wolves Hati S Wireless ACE Edition - Kolejna niszowa myszka, która podbije serca graczy

G-Wolves Hati S Wireless ACE Edition - Testy

Jak można by oczekiwać po samej tylko specyfikacji G-Wolves Hati S Wireless, w testach syntetycznych wypadła ona znakomicie. Pierwszym spośród całej serii testów przeprowadzonych na sensorze PixArt PMW3370 zaimplementowanym w Hati S Wireless był pomiar w programie Enotus Mouse Test. Mysz nie ma żadnych problemów z utrzymaniem narzuconej jej stałej częstotliwości próbkowania, świetnie wypadła też pod kątem prędkości maksymalnej, z jaką jest w stanie zarejestrować ruch. Zgodnie z danymi producenta Vmax sensora PMW3370 to 10,16 m/s, natomiast uzyskany przeze mnie wynik 7.20 m/s świadczy tylko o bardzo dobrej kalibracji optyka.

Kolejnym istotnym aspektem jest niski smoothing na poziomie 13.3 procent, co w skali myszek bezprzewodowych jest jak najbardziej akceptowalnym wynikiem. W praktyce oznacza to tyle, że raczej nie powinniśmy odczuć negatywnych skutków wygładzania, co zresztą mogę potwierdzić na bazie swoich obserwacji. Kolejnym prostym pomiarem był test wartości Lift Off Distance przeprowadzony na najniższym ustawieniu LOD w sterowniku. Dla przypomnienia dodam, że 1 płyta CD odpowiada grubością około 1 mm, układając płyty na sobie aż do momentu gdy sensor nie przestanie reagować, jesteśmy w stanie określić jego realny LOD. Tu także obyło się bez przykrych niespodzianek, najniższa wysokość, z jaką sensor reaguje na ruch to 1 mm, tak jak zapewniał nas producent. 

Praca z programem paint pokazała, że nie musimy się też obawiać występowania jitteringu o niskiej oraz wysokiej częstotliwości, gdyż ten zupełnie nie występuje. Kolejnym zmartwieniem z głowy jest predykcja, której nie odnotowałem. Kursor działa ostro, zero-jedynkowo i odwzorowuje wszelkie ruchy naszej ręki po linii, zgodnej z tym jak wyglądają one w rzeczywistości. Ponadto w całym dostępnym zakresie czułości, to znaczy od 50 do 19 000 DPI sensor PMW3370 nie interpoluje. Co jest kolejnym powodem do zadowolenia. Tymczasem w grach G-Wolves Hati S Wireless spisuje się równie dobrze.

Po wielu godzinach rozgrywki w tytuły takie, jak Borderlands, CS:GO, Call of Duty, Minecraft, League of Legends, Valorant czy Rust, śmiało mogę zapewnić, iż wrażenia z użytkowania tej myszki są naprawdę niezłe, a akceleracja pozytywna oraz negatywna nie będą nas dręczyć. Powtórzę się po raz kolejny, G-Wolves hati S to po prostu świetna myszka, która daje sporo radości z użytkowania. Faktycznie, może i nie jest idealna, szczególnie od strony software, ale opragoramowanie gra tu drugoplanową rolę. Przede wszystkim liczy się kształt, świetne prowadzenie i kontrola nad myszką, a także jej uniwersalność oraz mocne wnętrze. To wszystko składa się na przyjemność z gry i sukces tego modelu.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test G-Wolves Hati S Wireless ACE Edition - Kolejna niszowa myszka, która podbije serca graczy

 0