Test G-Wolves Hati S Wireless ACE Edition - Kolejna niszowa myszka, która podbije serca graczy

Test G-Wolves Hati S Wireless ACE Edition - Kolejna niszowa myszka, która podbije serca graczy

Test G-Wolves Hati S Wireless ACE Edition - Kolejna niszowa myszka, która podbije serca graczy

Zapewne nie każdy z was kojarzy markę G-Wolves, gdyż jest to raczej producent niszowy, a do tego mało się o nim mówi w polskich mediach około-technologicznych i społecznościach gamingowych. Do tego zjawiska przyczynia się po części ograniczona dostępność oferowanych sprzętów G-Wolves, gdyż zgodnie z moją wiedzą w momencie publikacji tego artykułu jedynymi polskimi sklepami, które sprzedają produkty G-Wolves są Hard-PC oraz Proshop. Z czego drugi z wymienionych dystrybutorów zdaje się mieć w ofercie tylko starsze modele.  Czy zatem jest to spowodowane kiepską jakością myszek G-Wolves lub znacznymi brakami w ich funkcjonalności? Nie sądzę. 

Ten chiński producent za granicą radzi sobie bardzo dobrze i rozwija swoje wpływy w niezwykle szybkim tempie. Po myszki G-Wolves sięgają już nie tylko entuzjaści, ale i osoby złupienie niezwiązane z niszą, które zwyczajnie szukają dobrego gryzonia za rozsądne pieniądze. I to właśnie w tę kategorię myszy G-Wolves moim zdaniem idealnie się wpisują. Brand stara się dostarczyć graczom sprzęt gwarantujący wrażenia z użytkowania na najwyższym poziomie, a jednocześnie każdy nawet najmniejszy detal ma sprawiać uczucie, że mamy tu do czynienia z produktem niszowym, produktem premium i tak faktycznie jest. Aczkolwiek na ten temat opowiem wam nieco więcej w dalszej części tego artykułu.

G-Wolves stara się dostarczyć graczom sprzęt gwarantujący wrażenia z użytkowania na najwyższym poziomie, a jednocześnie każdy nawet najmniejszy detal ma sprawiać uczucie, że mamy tu do czynienia z produktem niszowym.

url Recenzja Endgame Gear XM1R - czyżby nowy wyznacznik jakości?

Świetnym pokazem możliwości niesłusznie niedocenianej na większą skalę w naszym kraju firmy G-Wolves jest Hati S Wireless, czyli flagowa myszka tego producenta korzystająca z łączności bezprzewodowej. Mówiąc zwięźle, mamy tu do czynienia z myszą symetryczną o budowie częściowo perforowanej, opartej o wzór plastra miodu, mającej zapewniać świetny balans pomiędzy wytrzymałością a niską wagą (58 gramów). Szczerze, gdyby odciąć kabel od myszki Razer Viper mini, to Hati S Wireless można uznać jako właśnie takiego RVM "na sterydach". Pomimo stosunkowo podobnej bryły obie te myszki różnią się diametralnie. G-Wolves Hati S Wireless do swojego działania wykorzystuje jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie sensorów optycznych na rynku, którym jak zapewne mogliście się domyślić jest PixArt PMW3370. A całość uzupełniają nam przełączniki Kailh GM 8.0 znane ze swojej niezawodności i świetnego działania. Jedyną potencjalną wadą, a raczej konsekwencją dążenia do perfekcji w kategorii niskiej wagi jest tutaj wbudowany akumulator, który ma zaledwie 100 mAh. Za to dzięki dobrej optymalizacji zużycia energii, producentowi prawie że udało się wycisnąć wynik, jaki osiąga SPC Gear LIX Wireless z trzykrotnie większym ogniwem. Robi wrażenie prawda? A to tylko początek niespodzianek, jakie przygotował dla nas G-Wolves w modelu Hati-s Wireless ACE Edition, ale o tym przekonamy się razem w dalszej części mojego materiału. Tymczasem zapraszam was do zapoznania się ze specyfikacją techniczną urządzenia.

Specyfikacja

  • Połączenie: 2.4GHz, USB

  • Sensor: Optyczny, PWM3370

  • Maksymalna rozdziczlość: 19000DPI

  • Maksymalne przyspieszenie: 50G

  • Liczba przycisków: 6

  • Przełączniki główne: Kailh GM 8.0

  • Wymiary: 61 × 113 × 40 mm (szer. x dł. x wys.)

  • Waga: 58g

  • Akumulator: 100 mAh

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test G-Wolves Hati S Wireless ACE Edition - Kolejna niszowa myszka, która podbije serca graczy

 0