Test realme Watch 2 i Watch 2 Pro - czy Xiaomi Mi Band 6 doczekało się godnych rywali?

Test realme Watch 2 i Watch 2 Pro - czy Xiaomi Mi Band 6 doczekało się godnych rywali?

Test realme Watch 2 i Watch 2 Pro - czy Xiaomi Mi Band 6 doczekało się godnych rywali?

Dopóki inteligentne opaski nie pojawiły się w naszym codziennym życiu, nie mieliśmy pojęcia, jak bardzo ich potrzebowaliśmy. No bo jak inaczej wytłumaczyć fenomen Mi Band, który doczekał się niedawno już szóstej wersji i nic nie wskazuje na to, by producent miał zamiar na tym poprzestać. Oczywiście na rynku w ostatnich latach pojawiło się mnóstwo tego typu urządzeń i swoje mają nawet popularne dyskonty, ale to właśnie produkt Xiaomi jest najpopularniejszy. Czy zatem jest tu jeszcze miejsce na kolejnego zawodnika? realme uważa, że jak najbardziej i prezentuje swoje nowe propozycje, a mianowicie modele Watch 2 i Watch 2 Pro, które jakiś czas temu trafiły do naszej redakcji na testy, więc miałam okazję lepiej się im przyjrzeć i sprawdzić, czy Mi Bandy faktycznie mają się czego obawiać. 

Część użytkowników lubi prosty design smartbandów, a inni chcieliby coś wyglądającego bardziej jak zegarek i to właśnie do nich skierowane są Watch 2 i Watch 2 Pro

realme Watch 2 i Watch 2 Pro vs Xiaomi Mi Band 6

realme 7 5G - recenzja najtańszego smartfona ze wsparciem dla 5G

Te na pierwszy rzut oka przypominają raczej smartwatche niż opaski fitnessowe, ale w ostatnim czasie różnice między tymi urządzeniami mocno się zacierają, a przynajmniej w zakresie podzespołów i oferowanych funkcjonalności (opaski wyposażone są w coraz więcej zaawansowanych opcji i daleko im do prostych krokomierzy), więc wybór sprowadza się tu tylko do kwestii estetycznych. Część użytkowników lubi prosty design smartbandów, a inni chcieliby coś wyglądającego bardziej jak zegarek i to właśnie do nich skierowane są Watch 2 i Watch 2 Pro. Należy tu jednak zaznaczyć, że nie jest to propozycja dla użytkowników szukających inteligentnego zegarka na skórzanym pasku czy metalowej bransolecie, bo urządzenia realme z miejsca zdradzają swój sportowy charakter. A gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, to szybko powinna je rozwiać cena smartwatchy - realme wyceniło je na odpowiednio 249 i 299 PLN, podczas gdy cena konkurencyjnego Xiaomi Mi Band 6 wynosi 219 PLN, więc porównania przychodzą naturalnie. Czy słusznie? Przekonajmy się.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test realme Watch 2 i Watch 2 Pro - czy Xiaomi Mi Band 6 doczekało się godnych rywali?

 0