Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

20-letni Quake doczekał się kontynuacji

Dodano: 27 Czerwiec 2016, 11:05, przez: Jakub Krawczyński
Przeczytano: 182, komentarzy: 0, Żródło: The Verge

Szwedzkie studio MachineGames, twórcy Wolfenstein: The New Order i The Old Blood w niespodziewany sposób postanowiło upamiętnić 20-lecie, jakie niedawno obchodził klasyczny shooter FPP - Quake. Mianowicie wypuścili darmowy, nowy rozdział do liczącej sobie dwie dekady gry.

Do klasycznego Quake'a wydano właśnie DLC.

Aby móc skorzystać z prezentu od Szwedów, należy rzecz jasna posiadać oryginał, który obecnie kosztuje €2.49 na letniej wyprzedaży Steam. Epizod jest dostępny do pobrania TUTAJ w formie archiwum RAR, które należy wypakować do folderu z grą, a następnie ustawić parametr "-game dopa" przy uruchomieniu za pomocą Steama.

Obecnie id Software wraz z Saber Interactive przygotowują Quake Champions - nową, sieciową odsłonę serii. W sierpniu natomiast odbędzie się konwent QuakeCon i w świetle powyższych informacji, interesującą niewiadomą będzie, czy teksańska korporacja nie szykuje kolejnej, pełnoprawnej części Quake'a, którą ujawni w trakcie tego wydarzenia.

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ