Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Nvidia uruchamia program lojalnościowy; we wzmiance pojawia się GTX 1080 Ti

Tagi: Nvidia, GeForce, program lojalnościowy
Dodano: 18 Grudzień 2016, 18:32, przez: Jakub Krawczyński
Przeczytano: 616, komentarzy: 0, Żródło: PCWorld, LinkedIn

Nvidia niedawno zamieściła ogłoszenie o pracę za pośrednictwem LinkedIn. W opisie znajduje się także wzmianka o programie lojalnościowym oraz GeForce GTX 1080 Ti.

Według doniesień PC World "Club GeForce Elite" ma zagwarantować jego członkom kilka gier indie corocznie, a także skórki bądź kosmetyczne przedmioty do gry typu AAA co kwartał i zniżki na sprzęt Nvidii. Ponadto, co tydzień Zieloni będą rozdawać wybrańcom pełne wersje gier, dostęp do testów beta wybranych tytułów, a ponadto hardware i wiele innych.

Firma pragnie także zachęcać społeczność do aktywności i nagradzać darmowymi grami osoby, które często udostępniają materiały wideo / screenshoty, wychwycą bugi bądź dostarczą pożytecznych informacji jak usprawnić funkcjonalność.

Poza tym, w treści ogłoszenia na LinkedIn wymieniony jest także GeForce GTX 1080 Ti - posiadacze GTX 980 Ti mają otrzymać pierwszeństwo do przedsprzedażowych zamówień 1080 Ti.

Subskrypcja Club GeForce Elite ma kosztować 10 dolarów ale nie wiadomo kiedy Nvidia uruchomi usługę.

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ