Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Gamescom 2016 - podsumowanie

Dodano: 29 Sierpień 2016, 15:30, przez: Jakub Krawczyński
Przeczytano: 1,869, komentarzy: 0, Żródło: IGN, Gamespot, Kotaku, wccftech, Ars Technica
Spis treści:

Tydzień temu z lekkim hakiem skończyło się Gamescom. W tym roku z konferencji na najpopularniejszych europejskich targach gier zrezygnował Microsoft, co w obliczu zwyczajowego braku konferencji Sony troszeczkę w moim odczuciu umniejszyło tej imprezie na randze. Odbiło się to też sporym rozproszeniem wszelkich growych wiadomości z eventu z Kolonii.

W niniejszym wpisie postarałem się zebrać najważniejsze ogłoszenia w jednym miejscu, tak aby łatwiej było wszystko nadrobić. Znajdziecie tutaj doniesienia o grach Microsoftu, Sony, Electronic Arts, Ubisoftu, Bethesdy i wiele innych, a kilka opisanych tytułów ukazje się wyłącznie na PC. Z racji niemiłosiernie dużej ilości informacji, postanowiłem zrezygnować z opisywania kilku pomniejszych (choć również bardzo ciekawych) tytułów i skupiłem się na produkcjach w założeniu skierowanych do bardziej masowego odbiorcy.

Oceń artykuł:
(Głosów: 3)

NAPISZ KOMENTARZ