Gamescom 2016 - podsumowanie

Gamescom 2016 - podsumowanie

Tydzień temu z lekkim hakiem skończyło się Gamescom. W tym roku z konferencji na najpopularniejszych europejskich targach gier zrezygnował Microsoft, co w obliczu zwyczajowego braku konferencji Sony troszeczkę w moim odczuciu umniejszyło tej imprezie na randze. Odbiło się to też sporym rozproszeniem wszelkich growych wiadomości z eventu z Kolonii.

W niniejszym wpisie postarałem się zebrać najważniejsze ogłoszenia w jednym miejscu, tak aby łatwiej było wszystko nadrobić. Znajdziecie tutaj doniesienia o grach Microsoftu, Sony, Electronic Arts, Ubisoftu, Bethesdy i wiele innych, a kilka opisanych tytułów ukazje się wyłącznie na PC. Z racji niemiłosiernie dużej ilości informacji, postanowiłem zrezygnować z opisywania kilku pomniejszych (choć również bardzo ciekawych) tytułów i skupiłem się na produkcjach w założeniu skierowanych do bardziej masowego odbiorcy.

Jakub Krawczyński
Jakub Krawczyński Redaktor

Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.

Zgłoś autorowi błąd na stronie

Komentarze


Ładuję...