Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Test laptopa Acer Predator 17 (G9-793) - potwór z GTX 1070

Tagi: notebook, gaming, geforce gtx 1070
Dodano: 25 Listopad 2016, 11:57, przez: Krzysztof Opacki
Przeczytano: 5,092, komentarzy: 0,
Spis treści:

Podobnie jak poprzednik - Predator 17 na każdym kroku chce pokazać, że jest produktem dla graczy. Na klapie znajdziemy podświetlane na czerwono logo serii, a także podświetlane na czerwono pionowe paski. Tym co odróżnia tego Predatora od zeszłorocznego modelu jest między innymi kształt wylotów powietrza. Komputer jest teraz - moim zdaniem - znacznie ciekawszy stylistycznie.

Acer Predator 17

Cały laptop podobnie jak poprzednik wykonany jest z gumopodobnego tworzywa sztucznego, bardzo przyjemnego w dotyku - ale także zbierającego sporo brudu. Zarówno z otoczenia, jak i z naszych rąk. Utrzymanie Predatora 17 w czystości może być dość trudne - zwłaszcza że klapa bardzo się palcuje nawet w stosunkowo czystych rękach. Jeśli lubimy jeść przy laptopie jakieś przekąski bądźmy pewni, że każdy ślad palca na nim zostanie.

Nie mam zastrzeżeń do mocowania ekranu - jest dość sztywne i solidne. Nawet przy silniejszych wstrząsach klapa nie opada, i nie ugina się kiedy ją podnosimy otwierając laptopa. W tym względzie najwyższa możliwa nota.

Oceń artykuł:
(Głosów: 1)

NAPISZ KOMENTARZ