Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Test płyty głównej ASRock Z270 Killer SLI

Dodano: 07 Styczeń 2017, 17:05, przez: Tomasz Cugowski
Przeczytano: 3,451, komentarzy: 0,
Spis treści:

Test polegał na zmierzeniu czasu, jaki upływa od włączenia komputera do momentu rozpoczęcia ładowania systemu operacyjnego. Czasu bootowania nie należy więc mylić z sumarycznym czasem uruchamiania peceta, który jest odpowiednio dłuższy. Pomiar powtarzany był trzykrotnie, a na koniec wyciągana średnia arytmetyczna z dokładnością do sekundy. Tablica partycji to klasyczne MBR, głównie ze względu na fakt, że te same dyski wykorzystywane są także do testów starszych platform.

Test płyty głównej ASRock Z270 Killer SLI

Także i w tym aspekcie Z270 Killer SLI nie zawiódł oczekiwań, zauważalnie wyprzedzając dotychczas testowane konstrukcje od firmy ASRock. Trudno jednak zaprzeczyć, że różnice między poszczególnymi produktami są dość symboliczne. Co tu dużo mówić, póki co żadna z płyt, które miałem przyjemność poddać „torturom”, nie zaliczyła pod tym względem znaczącej wpadki.

Oceń artykuł:
(Głosów: 1)

NAPISZ KOMENTARZ