Battlefield 5 trafi do Amazon Prime. Podpowiadamy jak skorzystać z darmowego abonamentu

Battlefield 5 trafi do Amazon Prime. Podpowiadamy jak skorzystać z darmowego abonamentu

Battlefield 1 jest dostępny bezpłatnie w ramach Amazon Prime, aczkolwiek to nie wszystko, co platforma przygotowała dla fanów serii EA DICE. Od przyszłego miesiąca będą oni mogli zgarnąć też Battlefielda 5.

Battlefield 1 będzie dostępny w ofercie do 4 sierpnia, radzimy się więc pospieszyć i odebrać klucz na Origina. Natomiast od 4 sierpnia do 1 października 2021 roku będziemy mogli odebrać najnowszą odsłonę Battlefield 5. Należy przyznać, że chociaż w tym roku czeka nas debiut Battlefielda 2042, to jednak te dwie gry są jak warte ogrania, zwłaszcza że oferują inny konflikt niż nadchodzący epizod i przenoszą nas do I oraz II wojny światowej. Oczywiście by stać się posiadaczem przytoczonych tytułów musimy posiadać aktywny abonament Amazon Prime. Nie trzeba jednak za niego płacić i w sytuacji, gdy ktoś wcześniej nie korzystał z tej usługi może aktywować darmowego, trwającego 7 dni Prime bez dodatkowych kosztów.

Od 4 sierpnia posiadacze Amazon Prime będą mogli odebrać za darmo Battlefielda 5.

Potem da się w dowolnej chwili zrezygnować np. po odebraniu dwóch produkcji. Jeśli skorzystaliśmy z darmowej promocji wówczas subskrypcja będzie kosztować nas 25,99 złotych miesięcznie. Posiadamy tu dostęp nie tylko do ofert związanych z gamingiem, ale też katalogu filmów czy seriali. Posiadacze Prime Gaming mogą z kolei liczyć na jedną nieodpłatną subskrypcję na Twitchu u dowolnego streamera czy bonusy m.in. do GTA 5, League of Legends czy Apex Legends.

Jak odebrać 7-dniowy bezpłatny abonament Amazon Prime?

  • Udać się na stronę Amazon Prime i zalogować się lub zarejestrować
  • Podać numer karty płatniczej i adres rozliczeniowy lub wykorzystać dodane wcześniej
  • Następnie kliknąć opcję Wypróbuj teraz i zrezygnować przed upływem 7 dni jeśli nie zamierzamy dalej korzystać
  • Gry w ramach Prime Gaming odbierzemy udając się na stronę platformy

Battlefield 2042 zaoferuje tryb Portal, który pozwoli graczom tworzyć rundy w dowolnym preferowanym przez siebie trybie gry, a następnie łączyć armie z dowolnej z dostępnych epok. Osoby lubiące tematykę I czy II wojny światowej będą mieli dzięki temu powód, by zagrać w najnowszy epizod. BF 2042 nie zaoferuje za to kampanii single player obecnej w poprzednich częściach, chociaż otoczką w multiplayerze jest fikcyjny konflikt Stanów Zjednoczonych oraz Rosji.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Battlefield 5 trafi do Amazon Prime. Podpowiadamy jak skorzystać z darmowego abonamentu

 0