God Mode w Call of Duty: Warzone. Czy to koniec popularnego battle royala?

God Mode w Call of Duty: Warzone. Czy to koniec popularnego battle royala?

Call of Duty: Warzone podobnie jak wiele innych gier sieciowych niszczonych jest przez cheaterów wykorzystujących narzędzia wspomagające celowanie. Battle royale nie jest także wolny od bugów chętnie wykorzystywanych przez graczy. Teraz gwóźdź do trumny zdaje się wbijać God Mode.

Na Reddita trafił filmik przedstawiający gracza używającego czegoś na wzór God Mode dającego nieśmiertelność czy możliwość natychmiastowego wstania nawet po wykonaniu egzekucji. Pierwsze podejrzenia padają jakiś cheat, aczkolwiek nie brak opinii, że winowajcą jest nieznany szerzej błąd. Za nieśmiertelność w tym przypadku wedle części doniesień ma odpowiadać tarcza noszona przez postać na plecach. Na przytoczonym powyżej klipie widać, że jego autor mimo zadania wielu obrażeń nie zdołał wyeliminować napotkanego wroga, który używał God Mode.

God Mode obecny w Call of Duty: Warzone daje ogromną przewagę na polu bitwy.

Zdarzenie spotkało się ze zdecydowaną i negatywną reakcją społeczności Call of Duty: Warzone. Niektórzy wietrzą nawet koniec tej sieciowej strzelanki i niewątpliwie jest to przesadzona reakcja, bo chociaż battle royale posiada wady, to pozostaje jedną z najpopularniejszych produkcji. "Było kwestią czasu, aż taki cheat się pojawi. God Mode, po prostu super. To koniec Warzone" - pisze dNStreetMW. "Co by się stało, gdyby do gry trafiło kilka osób korzystających z God Mode? Mecz nawet by się nie skończył" - twierdzi Suitable-Dingo-3666. Cóż musimy w tej sytuacji czekać na rozwiązanie problemu przez deweloperów.

Przypomnijmy, że ostatnio w ciągu tygodnia zbanowano 50 tysięcy graczy, którzy nie tylko korzystają ze wspomagaczy, ale są toksyczni. To kolejny problem nie tylko Warzone. Wedle danych sprzed kilku miesięcy zbanowano ponad 500 tysięcy ludzi, z czego 350 tysięcy to użytkownicy oskarżeni o rasizm oraz inne negatywne zachowania. Jeśli chodzi o exploity w battle royale od Activision to warto wspomnieć o opcji dostania się na arenę walki w gułagu będąc jeszcze obserwatorem, dzięki czemu zyskiwaliśmy nieśmiertelność i mogliśmy pokonać oponenta.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: God Mode w Call of Duty: Warzone. Czy to koniec popularnego battle royala?

 0