Biostar przedstawia rozwiązanie "Podłącz i Wydobywaj" dla koparek

Biostar przedstawia rozwiązanie "Podłącz i Wydobywaj" dla koparek

Biostar kontynuuje swoją dominację na rynku podzespołów dedykowanych wydobyciu kryptowalut. W chwili obecnej szacuje się, że produkty tej firmy znajdują się w 1 na 5 systemów do kopania na całym świecie. Wszystko to dzięki szerokiej ofercie płyt przeznaczonych zarówno do procesorów Intel, jak i AMD, przystępności cenowej oraz łatwości w użyciu. A teraz ma to wszystko ma być jeszcze łatwiejsze.

Dzięki nawiązaniu współpracy z ethOS, stworzono rozwiązanie dla całej serii, służących do kopania kryptowalut, płyt głównych Biostara. Nowość ta  polega na dostarczaniu gotowego systemu operacyjnego dla koparek. Dołączany do płyt pendrive, zawiera gotowy, preinstalowany system ethOS. Rozwiązanie Plug-and-Mine ma ułatwić rozpoczęcie pracy z koparkami oraz przyciągnąć jeszcze większe rzesze "górników". ethOS jest jednym z najprostszych systemów operacyjnych, stworzonych do wydobywania ZCash, Monero, Ethereum i innych walut, których pozyskiwanie oparte jest o GPU. Instalacja jest banalnie prosta i nie wymaga nawet wykorzystania dysku. W połączeniu z płytami Biostar, zbudowanie stabilnego i mocnego zestawu z 12 kartami graficznymi, staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek. 

Plug-and-Mine to nawiązanie do Plug-and-Play, terminu używanego do określenia gotowości sprzętu do pracy, natychmiast po podłączeniu.


Biostar oferuje szeroki przekrój płyt dedykowanych wydobyciu kryptowalut, zasilanych przez układy Intel B250, B85, H81, H110 oraz AMD B350 i A320, oferujących stabilność, prostotę instalacji oraz co bardzo istotne, zapewniają szybki zwrot inwestycji. Wszystkie płyty wspierają ciężkie obciążenia z wykorzystaniem 6-12 GPU. Obecna linia płyt Biostara to przeznaczone dla procesorów Intel: BIOSTAR TB250-BTC PRO, BIOSTAR TB250-BTC+, BIOSTAR TB250-BTC, BIOSTAR TB85, BIOSTAR H81A oraz TB350-BTC i TA320-BTC dla AMD.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Biostar przedstawia rozwiązanie "Podłącz i Wydobywaj" dla koparek

 0