Świętuj Black Friday z Tenda i zgarnij sprzęt w atrakcyjnych cenach!

Świętuj Black Friday z Tenda i zgarnij sprzęt w atrakcyjnych cenach!

Znany producent sprzętu sieciowego nie próżnuje. Dziś Black Friday, a więc w ofercie Tendy pojawiło się kilka ciekawych promocji. Sprawdź co warto kupić!

Przez naszą redakcję zdążyło przewinąć się już naprawdę sporo sprzętu od Tendy. Nie mamy nic przeciwko, bo urządzenia tego znanego producenta od lat prezentują wysoki współczynnik ceny do jakości. A co się stanie, jeśli tę cenę jeszcze obniżymy? Chyba nie musimy nikomu tłumaczyć - same dobre rzeczy. Dziś omówimy kilka interesujących routerów, ale nie zabrakło też miejsca na system mesh oraz kamerę bezpieczeństwa Tenda CP3. Dla Waszej wygody, do każdego możliwego produktu umieściliśmy linki, które zaprowadzą Was do recenzji przez nas wykonanych. Dowiesz się w taki sposób czy warto i dlaczego właśnie warto!

Tenda przygotowała dla Was promocje na sprzęt sieciowy (i nie tylko) z okazji Czarnego Piątku. Sprawdź na co warto postawić!

Tenda RX3/TX3 (test na ITHardware) łączy standard Wi-Fi 6 z dwuzakresowym pasmem nadawania pozwalając w efekcie na transfery do 1775 Mbps (574 Mbps w paśmie 2,4Ghz oraz 1201 Mbps w 5Ghz). Dzięki wyposażeniu urządzenia w szybki czterordzeniowy procesor wydajność routingu jest na niespotykanym dotąd poziomie. Połączenie technologii MU-MIMO oraz OFDMA pozwala na sprawną obsługę wielu klientów naraz rozdzielając przesył danych na wiele kanałów naraz. RX3/TX3 to doskonały wybór do systemów Smart Home. Router kupisz na Ceneo.pl.

Tenda RX9 Pro (test na ITHardware) to router Wi-Fi 6 AX3000 posiadający dwuzakresowny nadajnik pozwalający osiągnąć łączną prędkość przesyłu danych do 2976 Mbps (574 Mbps w zakresie 2,4 GHz oraz 2402 Mbps przy 5 GHz). Urządzenie wyposażone zostało w dwurdzeniowy procesor 1.6 GHz zapewniający sprawną obsługę ruchu sieciowego. Zastosowanie technologii OFDMA oraz MU-MIMO pozwala na zmniejszenie opóźnień oraz lepszą wydajność przy wysokim obciążeniu sieci klientami Wi-Fi. Router kupisz na Ceneo.pl.

Tenda MW12 (test na ITHardware) jest systemem mesh WiFi, który został zaprojektowany dla średnich i dużych gospodarstw domowych z szybką siecią szerokopasmową. Dzięki technologii Tenda Mesh tworzy rozproszoną sieć za pomocą paru węzłów w całym domu. 3-pak MW12 jest w stanie pokryć do 500 m kwadratowych. Trójzakresowa konstrukcja AC2100 i gigabitowe porty zapewniają pełną obsługę szybkiej sieci szerokopasmowej. MW12 posiada mocny procesor 900 MHz i dużą pamięć 256 MB, dzięki czemu jest w stanie obsłużyć wiele urządzeń w sieci. Wszystkie mogą jednocześnie korzystać z szybkiego trójpasmowego Wi-Fi, zapewniając brak opóźnień w grach online oraz płynne przesyłanie strumieniowe filmów 4K i aplikacji VR HD. MW12 charakteryzuje się łatwą i bezprzewodową instalacją, która umożliwia zarówno połączenia automatyczne, jak i manualne. Dzięki roamingowi możesz bez problemu przemieszczać się po domu, pozostając cały czas w jednej sieci. MW12 tworzy szybki i inteligentny system WiFi w całym domu. System Mesh kupisz na Ceneo.pl.

CP3

Kamera bezpieczeństwa Pan/Tilt 1080P Tenda CP3 to wysokiej jakości kamera monitoringu łącząca zasięg widzenia 360° z rozdzielczością 1080p. Wyposażona jest ona również w dwukierunkowy system audio, detekcję i śledzenie ruchu oraz alarm dźwiękowy i świetlny. Produkt przeznaczony jest do użycia wewnątrz pomieszczeń takich jak domy, sklepy czy biura. Kamerę kupisz na Ceneo.pl.

Tenda AC23 to dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy, który został zaprojektowany specjalnie dla gospodarstw domowych z dostępem do szybkiego Internetu. Obsługuje standard 802.11ac wave2 i zapewnia prędkość Wi-Fi do 2033 Mb/s (2,4 GHz: 300 Mb/s, 5 GHz: 1733 Mb/s), aby osiągnąć najlepszą wydajność połączenia światłowodowego Technologia 4x4 MU-MIMO w paśmie 5 GHz zapewnia większy zasięg i prędkość WiFi niż zwykłe routery z 3x3 MU-MIMO. Pełne porty gigabitowe obsługują przepustowość do 1000 Mb/s. Dwurdzeniowy procesor 28 nm 1 GHz wyposażony w koprocesor 500 MHz zapewnia większą szybkość przetwarzania i optymalną pracę. Dzięki 7 zewnętrznym antenom 6 dBi AC23 posiada wysoką wydajność oraz zdolność przenikania przez ściany. Router kupisz na Ceneo.pl.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Świętuj Black Friday z Tenda i zgarnij sprzęt w atrakcyjnych cenach!

 0