Death Stranding: Director's Cut - zwiastun wyreżyserowany przez samego Kojimę. Zachęceni?

Death Stranding: Director's Cut - zwiastun wyreżyserowany przez samego Kojimę. Zachęceni?

Do sieci trafił ostateczny zwiastun reżyserskiego wydania Death Stranding. Jego autorem jest sam Hideo Kojima.

Japoński twórca pracował nad trailerem przez kilka tygodni. W mediach społecznościowych można było śledzić postęp prac nad ostatnim materiałem zwiastującym nadejście nowej wersji Death Stranding, przeznaczonej wyłącznie na konsole PlayStation 5. Film trwa blisko pięć minut (!) i przedstawia wszystkich istotnych bohaterów, wiele lokacji z gry, jak również fragmenty gameplayu (przez niektórych ironicznie określanego mianem "symulatora kuriera"). Jeśli nie graliście w poprzednią wersję i obawiacie się spoilerów, to możecie być spokojni - Kojima sprawnie ich uniknął.

Hideo Kojima, scenarzysta, projektant i reżyser Death Stranding, osobiście wyreżyserował także końcowy zwiastun edycji reżyserskiej - Death Stranding: Director's Cut.

Death Stranding przenosi nas na postapokaliptyczną Ziemię i ukazuje historię Sama Portera, kuriera pracującego w korporacji Bridges, dostarczającego przesyłki w niebezpiecznych warunkach. Na swojej drodze mierzy się z tzw. wynurzonymi, czyli śmiertelnym, ale niewidocznym dla oka zagrożeniem, oraz unika za wszelką cenę opadów temporalnych, wywołujących błyskawiczne starzenie wszystkiego, z czym się zetkną. Gra w głównej mierze polega na przedostawaniu się z punktu A do punktu B z różnego rodzaju towarami (czasem żywymi), ale odznacza się niepowtarzalnym klimatem, niezapomnianymi postaciami (w rolach głównych występują m.in. Norman Reedus, Léa Seydoux, Mads Mikkelsen i Guillermo del Toro) i fabułą, która nie pozwala oderwać się od ekranu.

Death Stranding: Director's Cut (notabene sam Kojima twierdzi, że nazywanie tej edycji reżyserską to błąd) zaoferuje nie tylko ulepszoną oprawę graficzną. Gracze, którzy zdecydują się na wersję przeznaczoną na PlayStation 5, mogą liczyć także na obsługę adaptacyjnych triggerów, dźwięku 3D, szybszych loadingów, dwóch trybów obrazu do wyboru (natywne 4K i 30 FPS lub przeskalowane 4K i 60 FPS), ulepszonej mechaniki walki, systemu rankingowego opartego na rywalizacji, nowych pojazdów i rodzajów broni, nowych misji fabularnych i minigier (w tym m.in. czegoś w rodzaju wyścigów samochodowych). Premiera już 24 września. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Death Stranding: Director's Cut - zwiastun wyreżyserowany przez samego Kojimę. Zachęceni?

 0