W Diablo 2: Resurrected zagramy jednak już w tym tygodniu!

W Diablo 2: Resurrected zagramy jednak już w tym tygodniu!

Wczoraj pisaliśmy, że całkiem prawdopodobne, iż w przyszłym tygodniu rozpoczną się beta testy Diablo 2: Resurrected. Okazało się, że dojdzie do tego jeszcze wcześniej.

Blizzard poinformował oficjalnie, że w dniach 13-16 sierpnia odbędzie się early access beta, czyli zamknięta część beta testów, przeznaczona dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na grę. Otwarta faza została zaplanowana na 20-22 sierpnia. Wydarzenie odbędzie się na wszystkich platformach docelowych poza Nintendo Switch, a więc: PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Data premiery ostatecznej wersji pozostaje bez zmian - zagramy w nią 23 września.

Zamknięte beta testy Diablo 2: Resurrected - dostępne dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe - odbędą się 13-16 sierpnia (najbliższy weekend!), a ich otwarta część - 20-22 sierpnia.

Każdy, kto chciałby zagrać w Diablo 2: Resurrected już w tym tygodniu, ma jeszcze szansę uzyskać zaproszenie do zamkniętej części beta testów. Wystarczy zamówić jedną z dwóch dostępnych edycji gry (Diablo 2: Resurrected albo Diablo Prime Evil Collection, w skład której wchodzi także Diablo 3) na dowolną z konsol, na których odbędzie się wydarzenie. Posiadacze Xboksów muszą mieć wykupiony abonament Xbox Live Gold, natomiast właściciele PlayStation obejdą się bez aktywnej subskrypcji PlayStation Plus.

 Diablo Immortal nie zadebiutuje w tym roku. Blizzard potrzebuje więcej czasu

W ramach beta testów gracze wypróbują dwie klasy postaci - druida i paladyna - oraz przejdą dwa pierwsze akty kampanii fabularnej. Poza tym sprawdzą też multiplayer, w tym opcję międzyplatformowej progresji. W ramach jednej rozgrywki połączy się ze sobą do ośmiu osób. Poziom trudności, ilość zdobywanego doświadczenia oraz znajdowanych przedmiotów dostosuje się do liczby graczy w danej sesji. Poza wspólną walką z potworami kierowanymi przez sztuczną inteligencję stoczymy też pojedynki PvP.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: W Diablo 2: Resurrected zagramy jednak już w tym tygodniu!

 0