Electronic Arts ma w lipcu zaprezentować duże gry. Na liście FIFA 23 i Need for Speed

Electronic Arts ma w lipcu zaprezentować duże gry. Na liście FIFA 23 i Need for Speed

Lipiec może upłynąć pod znakiem prezentacji gier od Electronic Arts. Wydawca chce zapowiedzieć duże produkcje m.in. z serii FIFA i Need for Speed. Szykuje się gorący miesiąc?

Electronic Arts zamierza w lipcu zaprezentować kilka dużych gier takich jak FIFA 23, Need for Speed: Unbound i SKATE 4. Nie wiemy kiedy dokładnie nastąpi prezentacja wymienionych tytułów, aczkolwiek w przypadku FIFY 23 i Need for Speed ma to być druga połowa nadchodzącego miesiąca. Źródłem tej informacji jest znany w branży dziennikarz oraz leaker Tom Henderson. Pokazanie FIFY w okresie wakacyjnym z uwzględnieniem lipca nie dziwi, ponieważ właśnie tym czasie EA prezentuje kolejne odsłony piłkarskiej serii.

FIFA 23, Need for Speed: Unbound mają zostać zaprezentowane w lipcu.

Firma zrezygnowała w tym roku z wydarzenia EA Play, na którym zapowiada najważniejsze nowości, zamiast tego firma stwierdziła, iż ujawni gry gdy będą na to gotowe. FIFA 23 to ostatnia część marki EA Sports wydawana pod tą nazwą ze względu na zakończenie współpracy wydawcy z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej. Najnowsza odsłona wniesie pewne zmiany w trybie kariery czy Ultimate Team, lecz nie będą one znaczące. Gra dostanie też funkcję cross-play, dzięki której zagramy z posiadaczami innych platform.

Need for Speed: Unbound ma posiadać elementy anime, w dużej mierze związane z fantastyką czym wyróżni się na tle poprzedników. Tom Henderson ujawnił, że w gdy gracze jadą szybko wokół samochodu pojawią się dym, wiatr i płomienie. Brzmi to kuriozalnie, aczkolwiek zobaczymy, jaki faktycznie będzie nowy Need for Speed. Zmiany przejdzie tryb wieloosobowy, który pozwoli graczom organizować tzw. spotkania pozwalające na swobodną jazdę po mieście i organizowanie wyścigów w dowolnym momencie.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Electronic Arts ma w lipcu zaprezentować duże gry. Na liście FIFA 23 i Need for Speed

 0