Electronic Arts zapowiada grę Iron Man. Produkcja jest na wczesnym etapie rozwoju

Electronic Arts zapowiada grę Iron Man. Produkcja jest na wczesnym etapie rozwoju

Electronic Arts zapowiedziało grę Iron Man, za której powstanie odpowiada Motive Studio przygotowujące Dead Space Remake. Kilka lat temu ekipa stworzyła Star Wars: Battlefront 2.

EA potwierdziło, że trwają prace nad grą przygodową Iron Man z historią dla pojedynczego gracza, z perspektywy trzeciej osoby. Produkcję przygotowuje Motive Studio z siedzibą w Montrealu, a zespołem dowodzi Olivier Proulx, który ma w tym temacie dobre doświadczenie, ponieważ wcześniej działał nad innymi superbohaterami ze świata Marvela, takimi jak Guardians of the Galaxy. W ekipie znajdują się ponadto Ian Frazier, Maëlenn Lumineau oraz JF Poirier. Opracowana we współpracy z Marvel Games gra będzie zawierała oryginalną kampanię fabularną, która nawiązuje do bogatej historii Iron Mana ze złożoną charyzmą oraz twórczym geniuszem Tony'ego Starka.

EA zapowiedziało grę osadzoną w uniwersum Iron Mana.

Nie ma wzmianki o trybie sieciowym, więc będziemy mieć do czynienia z przygodą dla jednego gracza. Bill Rosemann, wiceprezes i dyrektor kreatywny Marvel Games wyraził podekscytowanie możliwością współpracy z Motive Studio, które jego zdaniem ma oryginalny pomysł na Iron Mana. Gra jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej, czyli na dość wczesnym etapie i ciężko ocenić kiedy deweloperzy przedstawią konkrety dotyczące tytułu, nie mówiąc o zwiastunie czy dacie wydania.

Iron Man nie miał szczęścia do gier. Poprzednie dwie odsłony osadzone w tym uniwersum zebrały średnie oceny, a za ich przygotowanie odpowiadała SEGA i High Voltage Software. Należy liczyć, że tym razem będzie zdecydowanie lepiej i jest na to jakaś szansa zwłaszcza gdy zespołem dowodzi osoba zaznajomiona z tym bohaterem. Nie powinniśmy oczekiwać rewolucji, ale rozgrywki zbliżonej do tej z Marvel's Guardians of the Galaxy. Czekacie na grę Iron Man od EA i Motive Studio?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Electronic Arts zapowiada grę Iron Man. Produkcja jest na wczesnym etapie rozwoju

 0