Amazon Prime - poznaliśmy listę darmowych gier w grudniu

Amazon Prime - poznaliśmy listę darmowych gier w grudniu

Amazon Prime z przytupem wszedł na polski rynek oferując roczną subskrypcję za 49 złotych, zapewniającą szereg korzyści jak choćby dostęp do biblioteki filmów czy seriali, darmowej miesięcznej subskrypcji na platformie Twitch i zestawu gier również rozdawanych za darmo co 30 dni. Firma zdradziła jakie produkcje udostępni abonentom w grudniu.

W grudniu Amazon Prime Gaming udostępni za darmo gry Frostpunk, Football Manager 2021, Journey to the Savage Planet, Morkredd, Need for Speed Hot Pursuit Remastered, Spellcaster University, Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse, Tales of Monkey Island Complete Pack oraz Youtubers Life. Dostaniemy całkiem interesujący pakiet tytułów i na szczególną uwagę zasługuje tu polski akcent Frostpunk, za którego odpowiada studio 11 bit studios. Natomiast Tales of Monkey Island Complete Pack to coś w sam raz dla fanów kultowych przygodówek. Jest też Youtubers Life mający wprawdzie kilka lat na karku, ale w tym roku zadebiutowała jego kontynuacja i to dobry moment, aby sprawdzić serię o życiu youtuberów. Nowe gry odbierzemy od 1 grudnia 2021 roku.

Od 1 grudnia posiadacze Amazon Prime mogą liczyć m.in. na darmowego Frostpunka czy Need for Speed Hot Pursuit Remastered.

Nie wiemy, na jakie platformy będą przytoczone produkcje, aczkolwiek zapewne przypiszemy je do konta na Steam, Originie oraz autorskim launcherze Amazona. Tymczasem w ofercie pozostaje dostępna listopadowa propozycja gier Dragon Age Inquisition, Control Ultimate Edition, Rise of the Tomb Raider, Rogue Heroes, Liberated, Puzzle Agent 2, Demon Hunter 2: New Chapter, Brakes Are For Losers oraz Secret Files: Sam Peters. Na wyróżnienie zasługuje Control Ultimate Edition, którego mamy wraz ze wszystkimi fabularnymi dodatkami i innymi elementami wchodzącymi w skład lepszej wersji. Do tego całkiem udany Rise of the Tomb Raider. Produkty przypiszemy m.in. na Steam, GOG i Epic Games Store. Listopadowa propozycja zniknie oczywiście po 1 grudnia.

Warto zaznaczyć, że po zakończeniu subskrypcji Amazon Prime nie tracimy dostępu do gier. Dzięki Amazon Prime możemy nie tylko oglądać filmy lub seriale, a także pobierać bezpłatne gry, ale jednocześnie skorzystać z darmowej dostawy nawet następnego dnia, która obejmuje miliony produktów oznaczonych logo Prime, zarówno znanych polskich marek, takich jak Yope, Zelmer, Gerlach, Trefl czy Krosno, jak i największych światowych producentów, m.in. Apple, Samsung, Under Armour, Maybelline, LEGO, Philips, L’Oreal Paris, Puma, Bose, HP i Lenovo. To dobra propozycja dla ludzi często zamawiających różne rzeczy przez internet.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Amazon Prime - poznaliśmy listę darmowych gier w grudniu

 0