Gears of War 4 dołączane do kart Nvidia GTX 1070 i 1080 - gra otrzyma także lokalny split-screen

Gears of War 4 dołączane do kart Nvidia GTX 1070 i 1080 - gra otrzyma także lokalny split-screen

Studio The Coalition właśnie ogłosiło koniec prac nad najnowszą częścią Gears of War. Gra ukaże się 11 października na Xbox One oraz Windows 10 PC w ramach Xbox Play Anyhwere, inicjatywy umożliwiającej zakupienie jednej cyfrowej wersji produktu, a pozwalającej na granie na obydwu platformach (we wszystkich trybach poza deathmatchem zagramy razem niezależnie od platformy) i synchronizację zapisanych stanów gry pomiędzy konsolą i komputerem.

Microsoft zawiązał partnerstwo z Nvidią w ramach którego każdy zakup kart graficznych GTX 1070 i 1080 honorowany będzie darmową kopią gry. Nie ma znaczenia czy GPU kupujemy osobno czy w zestawie. Promocja będzie trwać do 30 października.

Ponadto dość nieoczekiwanie nadeszła także wiadomość, że pecetowa edycja Gears of War 4 otrzyma tryb podzielonego ekranu. W przypadku komputerów osobistych rozgrywka split-screen jest prawdziwą rzadkością. Studio The Coalition dobrą optymalizacją, integracją z konsolami, mnogością ustawień wersji PC oraz zaimplementowaniem splitscreenu za wszelką cenę udowodnić, że naprawdę przyłożyli się do tego portu. Szef studia doskonale pamięta czasy pecetowej konwersji pierwszych Gearsów i pragnie się jak najmocniej zdystansować od tamtej edycji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gears of War 4 dołączane do kart Nvidia GTX 1070 i 1080 - gra otrzyma także lokalny split-screen

 0