Gwiazdy Gry o Tron zagrają w The Last of Us. Zobacz teaser od HBO

Gwiazdy Gry o Tron zagrają w The Last of Us. Zobacz teaser od HBO

Jesteśmy świadkami historycznego momentu - ekranizacja gry komputerowej, która faktycznie może okazać się dobra. HBO wydał pierwszy teaser dotyczący The Last of Us, w której zobaczymy gwiazdy z Gry o Tron.

Cóż... gdyby serial powstał kilka lat temu, z całą pewnością moglibyśmy wytypować, kto zagrałby główną rolę żeńską, ale stało się co się stało z Elliot Page i fani pierwszej odsłony The Last of Us muszą obejść się smakiem. Tak czy owak, HBO dobrze wiedział co robi i w obsadzie serialu umieścił znane gwiazdy, które pojawiły się między innymi w Grze o Tron, do której tak między nami - jeśli zaspaliście - zdążył już powstać prequel.

Zobacz teaser do The Last of Us. Wygląda świetnie!

Głównym aktorem prowadzącym został Pedro Pascal grający Joela, którego znać można z serialu Mandalorian, gdzie wcielił się Mandalorianina/SPOILER (nie napiszemy) czy z Gry o Tron, gdzie zagrał Oberyna Martella - też nie napiszemy jak skończył. W główną rolę żeńską natomiast wcieliła się zaledwie 18-letnia Lyanna Morm... a przepraszamy, Bella Ramsay, którą pokochały wręcz całe tłumy właśnie za rolę jako Lyanna Mormont w serialu Gra o Tron. Cóż, trzeba przyznać, że główna obsada robi wrażenie i talentu tutaj nie brakuje.

Serial The Last of Us pojawi się na naszych ekranach już w 2023 roku - no tak, rok czekania - na platformie HBO MAX, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że Home Box Office jest jednym z największych aktualnie graczy na rynku. Zdecydowana większość seriali, jakie powstają pod banderą HBO jest wysokiej jakości, co potwierdza zarówno najnowsze dzieło Ród Smoka, jak i Mare of Easttown czy Czarnobyl. Czy The Last of Us będzie kontynuował pasmo sukcesów? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że fani historii z gier komputerowych przegapić po prostu tego nie mogą. My czekamy, a Wy?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gwiazdy Gry o Tron zagrają w The Last of Us. Zobacz teaser od HBO

 0