Hama Pipe 2.0 - głośnik mobilny z dźwiękiem przestrzennym, który rozkręci każdą imprezę

Hama Pipe 2.0 - głośnik mobilny z dźwiękiem przestrzennym, który rozkręci każdą imprezę

Do oferty Hama trafił głośnik Bluetooth Pipe 2.0 posiadający moc 24 W i dźwięk dookólny. Podłączymy go też do smartfona, tabletu lub komputera kablem jack 3,5 mm. Ma wyświetlacz z diodami LED, może grać nawet do 16 godzin i jest odpory na pył czy deszcz.

Portfolio niemieckiego producenta właśnie poszerzyło się o następny głośnik bezprzewodowy. Model Hama Pipe 2.0, jak na urządzenie mobilne przystało, cechuje się niewielkimi gabarytami (wymiary 25,2 x 16,6 x 10 cm) i wagą 580 g. Dla zwiększenia wygody na podłużnej, okrągłej obudowie nie mogło oczywiście zabraknąć uchwytu do przenoszenia. Głośnik stanowi odpowiedź na częsty brak basu w sprzęcie tego rodzaju. Oferuje on dźwięk, rozchodzący się w 360° w całym pomieszczeniu. Moc 24 watów w zupełności wystarcza, żeby wypełnić ulubionymi melodiami czy wokalem całe mieszkanie. Warto dodać, że dwa takie głośniki da się sparować ze sobą poprzez Bluetooth i umieścić je na przyjęciu w dowolnych miejscach.

Model Pipe 2.0, jak na urządzenie mobilne przystało, cechuje się niewielkimi gabarytami (wymiary 25,2 x 16,6 x 10 cm) i wagą 580 g.

Hama Pipe 2.0 - głośnik mobilny z dźwiękiem przestrzennym rozkręci każdą imprezę

Pomyślano przy okazji o wbudowanym mikrofonie. Do wyboru mamy dwa tryby użytkowania - wewnętrzny oraz zewnętrzny, powstały z myślą o pikniku, grillowaniu czy imprezowaniu w plenerze. Do tego ostatniego zachęca wodoodporność klasy IPX4. Między trybami przełącza się pojedynczym przyciskiem, zaś główna różnica polega na różnym rozmieszczeniu akcentów niskich i wysokich tonów. Głośnik paruje się ze smartfonem, tabletem czy laptopem za pomocą modułu Bluetooth 5.0, a jego zakres działania wynosi 10 m. Litowo-jonowa bateria o pojemności 2000 mAh wystarcza nawet na 16 godzin ciągłej pracy.

Do pełna da się ją naładować poprzez dołączony obustronny kabel USB-C, co zajmuje około 4 godziny. O stanie naładowania poinformuje nas wyświetlacz z migającymi diodami LED. Gdy jednak nie mamy jak zasilić sprzętu energią, nic straconego. Wystarczy podłączyć go do urządzenia wyjściowego za pomocą dołączonego do zestawu kabla 3,5 mm jack. Na górze obudowy znajdziemy przyciski do sterowania utworami i głośnością. Do wyboru dostajemy czarną lub białą wersję kolorystyczną. Głośnik Hama Pipe 2.0 wyceniono na 329 złotych.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hama Pipe 2.0 - głośnik mobilny z dźwiękiem przestrzennym, który rozkręci każdą imprezę

 0