Lubicie Hearthstone i Ustawkę? Blizzard wydał ogromną aktualizację do tego trybu

Lubicie Hearthstone i Ustawkę? Blizzard wydał ogromną aktualizację do tego trybu

Wczoraj, tj. 31 sierpnia, Blizzard udostępnił kolejną, tym razem ogromną aktualizację do trybu Ustawka (i nie tylko) w grze Hearthstone -  najpopularniejszej karcianki. Jeśli do tej pory graliście i myślicie o powrocie, sprawdźcie jakie atrakcje na Was czekają w nowej odsłonie.

Blizzard nie ma ostatnio szczęścia w świecie mediów, choć raczej trzeba wspomnieć, że jest to spowodowane własnymi działaniami w firmie. Najpierw zerwanie kontraktów i zakończenie oficjalnego wsparcia dla sceny e-sportowej w grze Heros of the Storm, później problemy z mobilną odsłoną Diablo, co wręcz fanów rozwścieczyło, a teraz kontrowersje związane z zarzutami o molestowanie w pracy. Jednego im jednak nie można odmówić - wsparcia dla najpopularniejszej na świecie karcianki Hearthstone. Przyjrzyjmy się zmianom, jakie zaszły w trybie Ustawka, aktualnie najchętniej granym.

Tryb Ustawka w Hearthstone doczekał się największej jak dotąd aktualizacji. Nowi stronnicy, bohaterowie i akcje.

"Szukanie spiny w Ustawce" jest szalenie popularne w Hearthstone i ewidentnie, po wydaniu trybu beta, Blizzard zobaczył w tym potencjał - oczywiście na monetyzację. Tak czy inaczej nie spoczął na laurach i przygotował dla graczy ogromną aktualizację. Znajdziemy w niej dwóch nowych bohaterów: Cariel Roame oraz Mistrz Nguyen, a także dziesiątki nowych stronników - pełną listę znajdziesz tutaj. Oprócz tego do gry zawitał całkiem nowe słowo kluczowe - Pomsta, którego efekt aktywuje się kiedy zginie określona ilość stronników (zależne od stronnika). Żeby dać nieco więcej czasu na zapoznanie się ze zmianami, Blizzard wydłużył nieco czas tur - o 5 sekund oraz zdecydował się usunąć Lunomroczne Nagrody, przynajmniej na razie. Wprowadzono także limit obrażeń (15), jeśli w Ustawce walczy pełna pula bohaterów (8) i ten przestaje działać, jeśli jeden z nich zostanie wyeliminowany. Oprócz tego wprowadzono także zmiany do innych trybów, a kilka stronników doczekało się wyczekiwanego balansu mocy.

Nie obyło się jednak bez bolączek wieku dziecięcego. W serwisie Reddit gracze raportują liczne błędy, z czego największym wydaje się być korelacja między dwoma stronnikami z kategorii Smoków. Chodzi dokładnie o znanego wcześniej Brzytworoga Nieokiełznanego oraz nowego stronnika wzmacniającego Przemytniczkę piskląt. W takim duecie ten pierwszy uzyskuje zbyt duże statystyki co zaburza balans gry. Nie uzyskaliśmy oficjalnego stanowiska w tej sprawie od Blizzarda, ale można się spodziewać szybkiego naprawienia tych i innych problemów. A Wy gracie w Hearthstone?

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Lubicie Hearthstone i Ustawkę? Blizzard wydał ogromną aktualizację do tego trybu

 0