Honor Magic 3 - nowa flagowa seria robi wrażenie. Mocny powrót marki na globalny rynek

Honor Magic 3 - nowa flagowa seria robi wrażenie. Mocny powrót marki na globalny rynek

Kiedy Huawei zostało poddane sankcjom przez rząd USA, Honor oberwał rykoszetem, ponieważ był spółką zależną chińskiego giganta, który posiadał zakaz korzystania z usług Google w swoich telefonach. Zmieniło się to, gdy Huawei sprzedało Honor, pozwalając temu drugiemu ponownie korzystać z oprogramowania Google. Nowy Magic 3 to pierwszy telefon wypuszczony na rynek globalny od czasu, gdy firma stała się niezależna.

Odkąd Honor został wydzielony z Huawei pod koniec 2020 roku, firma jest nieobecna na globalnym rynku. W tym czasie wprowadziła na rynek kilka ciekawych smartfonów, takich jak View 40 i Honor 50, ale te były dostępne tylko na rodzimym rynku producenta. Potwierdzono jednak, że ten ostatni będzie dostępny z usługami Google i oczekuje się, że  jeszcze w tym roku pojawi się bardziej rozpowszechniona wersja. Teraz, wraz z serią Magic 3, Honor wprowadza na globalny rynek trzy nowe telefony z 5G, maksymalnie 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci na dane. Wszystkie modele mają ten sam 10-bitowy zakrzywiony wyświetlacz OLED o przekątnej 6,7 cala z częstotliwością odświeżania 120 Hz, rozdzielczością 1344p i certyfikatem HDR10+. Magic 3 Pro i Pro Plus będą wyposażone w Snapdragona 888 Plus, a standardowy Magic 3 w Snapdragona 888.

Magic 3 to pierwszy telefon wypuszczony na rynek globalny od czasu, odkąd firma Honor stała się niezależna.

Honor Magic 3 - nowa flagowa seria robi wrażenie. Mocny powrót marki na globalny rynek

Honor Magic Pro Plus

Jedną z unikalnych funkcji serii Honor Magic 3 jest system OS Turbo X, który zawiera „silniki przeciwdziałające starzeniu się i inteligentne mechanizmy pamięci” o niskim opóźnieniu, które zapewniają lepszą responsywność, nawet gdy wiele aplikacji jest otwartych w tle. Dostępny jest również GPU Turbo X, który zmniejsza zużycie energii i automatycznie poprawia wydajność w zależności od tego, co robi użytkownik oraz Link Turbo X, technologia Honor, która umożliwia jednoczesne korzystanie z Wi-Fi i sieci komórkowej, osiągając prędkość pobierania do 6,1 Gb/s.

Każdy model ma własną konfigurację aparatów. Magic 3 jest wyposażony w główny aparat o rozdzielczości 50 MP, 13 MP jednostkę szerokokątną i monochromatyczną z 64 MP sensorem, modele Pro 3 mają to taki sam zestaw wzbogacony o 64 MP teleobiektyw z OIS i 3,5-krotnym zoomem optycznym. Jest też Pro 3 Plus, wyposażony w 50 MP aparat z pełnopikselowym autofokusem z detekcją fazową w trybie octa, 64 MP aparat szerokokątny, 64 MP monochromatyczny i ten sam teleobiektyw 64 MP, który można znaleźć w modelu Pro.

Honor Magic 3 - nowa flagowa seria robi wrażenie. Mocny powrót marki na globalny rynek

Honor Magic 3

Wszystkie modele Honor 3 posiadają certyfikat IP68 potwierdzający odporność na wodę i kurz, co zapewnia dodatkową ochronę i zawierają baterię o pojemności 4600 mAh, którą można ładować za pomocą ładowarki Honor SuperCharge z mocą 66 W lub bezprzewodowo z mocą 50 W. Co więcej, mogą być również używane jako power banki, dzięki bezprzewodowemu ładowaniu zwrotnemu.

Honor Magic 3 - nowa flagowa seria robi wrażenie. Mocny powrót marki na globalny rynek

Globalna data premiery Magic 3 nie została jeszcze ujawniona, ale ceny dla strefy euro zostały już udostępnione. Honor Magic 3 o pojemności 8 GB + 256 GB będzie kosztować 899 euro. Magic 3 Pro z tą samą konfiguracją pamięci  to koszt 1099 EUR. Magic 3 Pro Plus wyceniono na 1499 EUR (12 GB + 512 GB). Nie da się ukryć, że telefony prezentują się oryginalnie i stylowo oraz oferują mocną specyfikację. Czy to przepis na sukces? Przekonamy się. 

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Honor Magic 3 - nowa flagowa seria robi wrażenie. Mocny powrót marki na globalny rynek

 0