Kolejna gra FromSoftware już na finiszu. Co to może być?

Kolejna gra FromSoftware już na finiszu. Co to może być?

Gry FromSoftware to swoisty fenomen, który zdaje się iść pod prąd całej branży. Elden Ring okazał się ogromnym hitem, a gracze udowadniali, że uwielbiają wymagające tytuły, które stawiają przed nimi trudne wyzwania. Macie ochotę na więcej? W takim razie mamy dla Was dobre wieści.

Fani FromSoftware najprawdopodobniej nie będą musieli czekać latami, zanim otrzymają szansę zagrania w następną grę tego kultowego już producenta. W niedawnym wywiadzie przetłumaczonym z języka japońskiego przez Gematsu, reżyser Elden Ring i prezes FromSoftware, Hidetaka Miyazaki, powiedział, że następna gra jego studia jest na „finalnych etapach” rozwoju. 

Fani FromSoftware najprawdopodobniej nie będą musieli czekać latami, zanim otrzymają szansę zagrania w następną grę tego kultowego już producenta.

Kolejna gra FromSoftware już znajduje się na finiszu. Co to może być?

Przy okazji nawiązał do poprzedniego wywiadu, którego udzielił w 2018 roku - powiedział wtedy 4Gamer.net, że FromSoftware ma na tapecie jednocześnie „trzy i pół gry”. Co ciekawe, od tego czasu studio wydało wszystkie z wyjątkiem jednego z tych projektów. W 2018 roku otrzymaliśmy Sekiro: Shadows Die Twice i ekskluzywne dla PSVR Déraciné, a w tym roku studio wypuściło Elden Ring, więc został tylko jeden: „Prace znajdują się obecnie w końcowej fazie” – powiedział serwisowi 4Gamer.net w tym tygodniu, zapytany o stan tej gry.

Miyazaki nie podzielił się z nami żadnymi szczegółami na temat tego projektu, jednak niektórzy fani powołują się na wyciek Resetera ze stycznia tego roku, gdzie spekulowano, że niezapowiedziana gra może być nową odsłoną z nieco zapomnianej już serii Armored Core tego producenta. Studio nie wydało nowej części tego shootera tPP z mechami w roli głównej od 2012 roku. W tym samym wywiadzie Miyazaki powiedział również, że pracuje już nad swoją następną grą jako reżyser i że chciałby w przyszłości stworzyć „bardziej abstrakcyjny tytuł fantasy”.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kolejna gra FromSoftware już na finiszu. Co to może być?

 0