Podsumowanie newsów IThardware - tydzień 27. Sprawdź co Cię ominęło

Podsumowanie newsów IThardware - tydzień 27. Sprawdź co Cię ominęło

Jak co tydzień zapraszamy naszych czytelników do odwiedzenia kanału ITHardware na YouTube i do zapoznania się z materiałem prezentującym najważniejsze wydarzenia minionych 7 dni.

Za powstanie wideo tradycyjnie odpowiada nasz redakcyjny kolega Beniamin znany lepiej jako Technokrata, którego kojarzyć możecie z jego autorskiego kanału traktującego o nowych technologiach. Tego rodzaju treści to dobre rozwiązanie dla użytkowników zajętych codziennymi sprawami niemających czasu, by na bieżąco sprawdzać branżowe wydarzenia. Tutaj dostają więc na tacy gotowe, kluczowe informacje. W poprzednim tygodniu Amazon zaskoczył pozytywnie osoby z Polski wprowadzając oficjalnie ofertę Prime i przygotowując specjalną okazję, w ramach której roczny abonament kosztuje 49 złotych lub 10,99 zł miesięcznie. Nie musimy jednak płacić od razu, ponieważ przewidziano darmowy 30-dniowy okres próbny. Jest to napawdę bardzo dobra propozycja zawierająca dostęp do biblioteki filmów, darmowych wysyłek z Amazona czy Twitch Prime m.in. bezpłatnej, comiesięcznej subskrypcji na platformie streamingowej.

Zapraszamy do oglądania najnowszego odcinka newsowego podsumowania tygodnia.

Tymczasem wiele wskazuje na to, że AMD Radeon RX 6600 to niewypał. Recenzenci, którzy mieli okazję sprawdzić kartę graficzną w akcji są zgodni, że w takiej cenie lepiej zainwestować w konkurencyjnego GeForce RTX 3060, który jest szybszy i oferuje więcej pamięci. Recenzenci podkreślają, że jeśli komuś uda się dostać ten produkt w sugerowanej cenie producenta, to tylko wtedy jest to świetna opcja, choć obecnie właściwie nierealna. Valve z kolei walczy z grami bazującymi na kryptowalutach. Steam wprowadził w regulaminie zmianę zakazującą dystrybucji produktów opartych na technologii blockchain umożliwiających wymianę kryptowalut, lub NFT. Wykorzystać szansę postanowił Epic Games Store stwierdzając, że nie ma nic przeciwko temu rozwiązaniu i zaprasza twórców takich gier do siebie.

Microsoft zapowiedział lodówkę, której wygląd jest inspirowany Xbox Series X. Producent zarazem urzeczywistnił mem krążący w sieci po prezentacji najnowsze konsoli porównywanej właśnie do lodówki. Dla osób, które są zainteresowane zakupem i mieszkają w Polsce jest dobra wiadomość, otóż Xbox Series X mini Lodówkę zamówimy z dostawą do kraju z Amazona. Oprócz tego lodówkę kupimy w sklepach Micromania oraz europejskim oddziale GameStop. Lodówkę wyposażono w dwie półki na drzwiach, zaś ona sama pomieści do 12 puszek napojów. Dodatkowo znaleziono miejsce na port USB typu C. Na koniec tradycyjnie zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi na naszym kanale materiałami oraz zostawienia subskrypcji i łapki w górę.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Podsumowanie newsów IThardware - tydzień 27. Sprawdź co Cię ominęło

 0