Pamięci T-FORCE XTREEM ARGB z designerską nagrodą Red Dot Design Award 2020

Pamięci T-FORCE XTREEM ARGB z designerską nagrodą Red Dot Design Award 2020

TEAMGROUP ogłosiło dziś, że ich kości pamięci T-FORCE XTREEM ARGB Full Mirror Gaming Memory zdobyły nagrodę Red Dot Design Award 2020. XTREEM ARGB cieszą się uznaniem graczy na całym świecie od momentu swojej premiery i są bardzo chwalone przez międzynarodowych ekspertów. Kreatywność TEAMGROUP w zakresie badań i rozwoju produktów sprawiają, że gamingowa marka T-FORCE ponownie otrzymała nagrodę za wzornictwo. Niemiecka nagroda Red Dot Design Award, jedna z czterech największych na świecie nagród za wzornictwo, ma ogromny wpływ na branżę i jest również ważnym wskaźnikiem dla projektantów.

T-FORCE XTREEM ARGB Full Mirror Gaming Memory otrzymało nagrodę za wyjątkowość produktu, bogatą kreatywność oraz błyskotliwość w dziedzinie projektowania. Trzeba przyznać, że zestaw faktycznie prezentuje się wyjątkowo.

Red Dot Design Award zostało zapoczątkowane przez znane niemieckie stowarzyszenie projektantów Design Zentrum Nordrhein Westfalen w 1955 roku. Światowe profesjonalne jury ocenia prace na podstawie kreatywności, rozwiązań i koncepcji. W tym roku do organizacji wpłynęło sześć tysięcy zgłoszeń z ponad 60 krajów. T-FORCE XTREEM ARGB Full Mirror Gaming Memory otrzymało nagrodę za wyjątkowość produktu i bogatą kreatywność oraz błyskotliwość w dziedzinie projektowania. T-FORCE jest zaangażowane w opracowywanie produktów, które łączą innowacyjną teksturę i wydajność. 

Wielokrotnie nagradzana pamieć T-FORCE XTREEM ARGB Mirror Gaming Memory wykorzystuje adresowalne LED RGB, z kolorowym pełnym lustrem i efektem wizualnym przenikającego światłowodu, technologia optyczna może doskonale prezentować estetykę wielowarstwową. Poza tym wyjątkowa wydajność i podatność na podkręcanie sprawia, że ​​jest to klasyczne połączenie wysokiej wydajności i wysokiej jakości wizualnej.  Najwyższa oferowana prędkość zegara wynosi około 4000 MHz z CL 18-22-22-42. Koszt pamięci to 600 zł za wersję 16 GB 4000 MHz.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pamięci T-FORCE XTREEM ARGB z designerską nagrodą Red Dot Design Award 2020

 0