Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze procesory

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze procesory

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsze procesory

Jako, że obecny rok powoli zmierza ku końcowi, przyszedł czas na dokonanie pewnych podsumowań. Nie ulega wątpliwości, że był to bardzo gorący okres - oczywiście nie w każdej kategorii produktowej działo się naprawdę dużo, bo zdarzały się i takie, gdzie sytuacja nie zmieniła się zbyt mocno, ale jednak nie można przejść obojętnie wobec co najmniej kilku istotnych wydarzeń. Mamy tu na myśli chociażby niedawną premierę procesorów Ryzen 3000 bazujących na nowej architekturze Zen 2, odświeżonych kart graficznych GeForce RTX z dopiskiem SUPER, czy też akceleratorów z rodziny Navi. Poza tym inni producenci też wprowadzili trochę interesującego sprzętu, chociażby ciekawe modele obudów, monitorów czy dysków SSD zgodnych ze standardem PCI Express 4.0. Jest więc w czym wybierać, jeśli mielibyśmy wskazać najważniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są procesory. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas modeli:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze procesory

  Link do ankiety

 

AMD Ryzen 5 3600

Plebiscyt For Gamers 2019

Sześć rdzeni oraz dwanaście wątków, a do tego nowa architektura Zen 2. Takie połączenie sprawia, że model ten jest najlepszym obecnie procesorem za około 900 zł, oferując osiągi zbliżone do Core i7-8700 za zauważalnie mniejsze pieniądze i deklasując zablokowane Core i5 (link do testu).

AMD Ryzen 7 3700X

Plebiscyt For Gamers 2019

Ponownie Zen 2, ale tym razem w wersji ośmiordzeniowej i cały czas ze wsparciem SMT. To wszechstronna jednostka, która idealnie sprawdzi się zarówno w pracy, jak i zastosowaniach rozrywkowych, dostarczając zapas mocy w atrakcyjnej cenie (link do testu).

Intel Core i5-9400F

Plebiscyt For Gamers 2019

Jeden z hitów sprzedaży. Aktualnie to najlepszy CPU dla graczy za około 650 zł (link do testu), toteż jego bardzo duża popularność nie powinna być zaskoczeniem. Dopóki nie pojawią się tańsze warianty Ryzenów 3000, jego pozycja pozostaje niezagrożona.

Intel Core i9-9900K

Plebiscyt For Gamers 2019

Wciąż najwydajniejszy procesor do zastosowań rozgrywkowych (link do testu), sprawdzający się wszędzie tam, gdzie walka o każdą dodatkową klatkę jest celem nadrzędnym, nawet kosztem obniżenia detali i/lub rozdzielczości. Idealny wybór dla posiadaczy ekranów o wysokim odświeżaniu z odpowiednio zasobnym portfelem.

AMD Ryzen 5 3400G

Plebiscyt For Gamers 2019

Odświeżona wersja Ryzena 5 2400G, w nowym procesie technologicznym 12 nm i z wyższymi zegarami taktującymi CPU/GPU. Najmocniejsze obecnie APU do komputerów osobistych, które sprawdzi się chociażby w malutkich pecetach salonowych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze procesory

 0