PS Plus ze świetną ofertą na październik. Coś dla fanów bijatyk, strzelania i… golfa

PS Plus ze świetną ofertą na październik. Coś dla fanów bijatyk, strzelania i… golfa

Sony zaprezentowało październikową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają trzy tytuły, w tym dwa dostępne zarówno na PS4, jak i PS5 (w ramach wstecznej kompatybilności) i jeden dedykowany wyłącznie najnowszej konsoli japońskiego giganta.

Posiadacze konsol PlayStation otrzymają w październiku Mortal Kombat X, czyli jedną z najsłynniejszych bijatyk świata, PGA Tour 2K21, a zatem emocje na wirtualnych polach golfowych (może nie jest to najbardziej ekscytujący sport, ale ma dużą i oddaną grupę fanów) i Hell Let Loose, czyli pierwszoosobową strzelankę z czasów II Wojny Światowej. Oferta będzie aktywna od 5 października.

Posiadacze konsol PlayStation otrzymają w październiku Mortal Kombat X, PGA Tour 2K21 i Hell Let Loose.

Mortal Kombat X – dostępne na PS4 i PS5

Dziesiąta odsłona jednej z najpopularniejszych serii bijatyk na świecie. W grze studia NetherRealm każdy będzie mógł wybrać do walki jednego z ikonicznych bohaterów takich jak Scorpion, Sub-Zero, Raiden czy Kotal Kahn. Dodatkowo użytkownicy mają do wyboru kilka wersji każdego z wojowników, a także różne strategie i style walki. Oczywiście zgodnie z tradycją ostatnich odsłon Mortal Kombat otrzymujemy także rozbudowany tryb fabularny, z którym naprawdę warto się zapoznać. 

PGA Tour 2K21 – dostępne na PS4 i PS5

Na wszystkich użytkowników PlayStation Plus czekają również golfowe emocje. Gra umożliwia stworzenie własnego zawodnika, klubu, a także pola golfowego. Gracze mogą rozgrywać pojedynki na oficjalnych zasadach lub tworzyć własne. Autorzy gry położyli duży nacisk na realizm rozgrywki, dlatego niektóre zawody i pojedynki mogą okazać się bardzo trudne, wszystko będzie zależeć od odpowiedniego dobrania siły i kątów uderzenia. Dla fanów sportu jest to pozycja obowiązkowa. 

Hell Let Loose – dostępne na PS5

Ostatnia propozycja skierowana jest tylko dla użytkowników PlayStation 5. Gra wprowadza użytkowników w chaos wojny, z pojazdami sterowanymi przez gracza, dynamicznie zmieniającą się linią frontu i rozgrywką skupiającą się na plutonach, które decydują o losach bitwy. Pole walki jest podzielone na kilka duży sektorów, co pozwala na unikalną rozgrywkę, w której dwie siły po pięćdziesięciu graczy walczą na śmierć i życie. Gra jakiś czas temu zadebiutowała już na PC, gdzie spotkała się z ciepłym przyjęciem graczy i recenzentów (średnia ich ocen w serwisie Metacritic to 79%), więc liczymy na to, że i na konsoli Sony wypadnie równie dobrze. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: PS Plus ze świetną ofertą na październik. Coś dla fanów bijatyk, strzelania i… golfa

 0