Plotka: Star Wars Jedi: Survivor ukaże się na początku 2023 roku

Plotka: Star Wars Jedi: Survivor ukaże się na początku 2023 roku

Star Wars Jedi: Survivor to prawdopodobny tytuł kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order. Gra ma się ukazać na początku przyszłego roku.

O trwających pracach nad sequelem Star Wars Jedi: Fallen Order (w Polsce znanym także pod tytułem Star Wars Jedi: Upadły Zakon) wiadomo już od dawna, ale Electronic Arts w dalszym ciągu nie zapowiedziało go oficjalnie. Tym samym nie znamy nawet przybliżonej daty premiery ani nawet tytułu, pod którym ukaże się gra. Jednak znany branżowy dziennikarz, Jeff Grubb, podzielił się najnowszymi informacjami. Poznaliśmy prawdopodobny tytuł, jak również przewidywaną datę premiery.

Star Wars Jedi: Survivor - pod takim tytułem ma się ukazać sequel Star Wars Jedi: Fallen Order. Premiera planowana jest na luty/marzec przyszłego roku.

Grubb w przeszłości wielokrotnie dostarczał wiarygodnych informacji na temat powstających gier wideo. Tym razem poinformował, że sequel Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się pod tytułem Star Wars Jedi: Survivor, a jego premiera planowana jest na luty lub marzec przyszłego roku. Niewykluczone, że oficjalnie dowiemy się tego pod koniec maja, podczas planowanej imprezy Star Wars Celebration. Oficjalnej zapowiedzi powinna towarzyszyć także prezentacja pierwszego zwiastuna, a być może nawet fragmentów gry.

Niedawno ciekawej wypowiedzi udzielił Ewan McGregor. W wywiadzie udzielonym w programie Jimmy'ego Kimmela aktor pochwalił producentkę serialu "Obi-Wan Kenobi" (McGregor występuje w nim w głównej roli). Stwierdził, że Deborah Chow umiejętnie połączyła wszystkie wątki fabularne pomiędzy telewizyjną produkcją a powstającą równolegle grą wideo. Gracze i branżowi dziennikarze podejrzewają, że mógł mieć na myśli sequel Star Wars Jedi: Fallen Order. Tym bardziej że akcja obu tytułów rozgrywa się w tym samym czasie, czyli w okresie polowań na pozostałości zakonu rycerzy Jedi.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plotka: Star Wars Jedi: Survivor ukaże się na początku 2023 roku

 0