Streamerka była zmuszona do grania przez trzy godziny i dostała bana od Riot Games

Streamerka była zmuszona do grania przez trzy godziny i dostała bana od Riot Games

Pewna streamerka znana z grania w League of Legends została uwięziona przez swoich kompanów w trzygodzinnym meczu, a po wszystkim dostała bana od Riot Games.

Południowokoreańska streamerka League of Legends Kim "kkyuahri" So-Hyun prowadziła transmisję na żywo i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie pewien splot nieszczęśliwych wypadków. Dziewczyna transmitowała LoLa na AfreecaTV, koreańskiej platformie streamingowej podobnej do Twitch.tv kiedy dwóch graczy z jej drużyny oraz dwóch graczy z przeciwnej ekipy postanowiło wydłużyć czas rozgrywki. Gdy kompani So-Hyun usuwali stwory i informowali przeciwników o miejscu pobytu streamerki, mecz został sztucznie wydłużony do ponad trzech godzin. Próby przerwania rozgrywki nie powiodły się, ponieważ większość osób była temu przeciwna w trakcie głosowania.

Steramerka z Korei Południowej utknęła w trzygodzinnym meczu w League of Legends, a po wszystkim dostała bana od Riot Games. Wszystko przez graczy, którzy trollowali mecz.

Kkyuahri została zabita w sumie 120 razy. Dziewczyna najwyraźniej poddała się w połowie gry i zaczęła grać mecz w FIFIE, jednak pozostała w meczu z nadzieją, że nie otrzyma kary za bycie AFK, aczkolwiek pomyliła się i to poważnie. Streamerka dostała bowiem 14-dniowego bana w Summoner’s Rift, chociaż przypuszczalnie jest to automatyczna blokada przyznana za zbyt dużą liczbę zgonów (podejrzenie trollingu) lub masowe zgłoszenia. Mecz był tak długi, że nie pojawił się na stronie ze statystykami League op.gg, w efekcie trudno było udowodnić, co się stało.

Podczas gdy prawie dziewięciogodzinny VOD zniknął z Afreeca, skrócona 10-minutowa wersja została przesłana na kanał YouTube kkyuahri. Obecnie nie wiemy, czy ban został zdjęty, ale jest to niemal pewne ze względu na nagłośnienie sprawy przez media i fakt, że Kkyuahri grała z graczami, którzy uprzykrzali jej rozgrywkę, a także celowo podawali lokalizację, czym zwyczajnie doprowadzili do takiej, a nie innej sytuacji. Cóż ciężkie jest życie streamera, który gra przez internet, podobnie jak zwykłych osób. Trafiliście kiedyś na trolli w grach?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Streamerka była zmuszona do grania przez trzy godziny i dostała bana od Riot Games

 0