Twórca cheatów porzuca wsparcie dla Battlefielda 2042. Gra umiera?

Twórca cheatów porzuca wsparcie dla Battlefielda 2042. Gra umiera?

EA DICE nie może zaliczyć Battlefielda 2042 do udanych odsłon serii, mimo iż oczekiwania przed premierą były duże. Z grą jest podobno tak źle, że działalność zawiesza autor cheatów.

Cheaterzy to problem w grach sieciowych takich jak Call of Duty czy Apex Legends. Skala pozostaje na tyle tak duża, że Activision pozwał nawet autorów nielegalnego oprogramowania, żądając zaprzestania dalszej działalności. Na oszustów niebawem mogą przestać narzekać gracze Battlefield 2042, ponieważ twórca cheatów do gry poinformował o zaprzestaniu dalszego wsparcia dla BF 2042. "Wycofujemy Battlefielda 2042 z naszego sklepu. Wszystkie obecne subskrypcje zakończą się zgodnie z terminem i nie będzie żadnych odnowień ani wolnych slotów. Możesz wciąż korzystać z cheatów w normalny sposób. Użytkownicy z dożywotnią subskrypcją mogą ją przenieść na dowolną produkcję Call of Duty" - głosi komunikat.

Twórca cheatów porzuca Battlefielda 2042 z powodu problemów z wydajnością.

Twórca cheatów porzuca wsparcie dla Battlefielda 2042. Gra umiera?

Jak przyznano powodem rezygnacji są ciągle kłopoty z wydajnością Battlefielda 2042 wpływające na działanie aplikacji i tego, że tytuł rzekomo umiera. Oczywiście porzucenie gry przez autora cheatów należy traktować jako dobrą nowinę, lecz powód, dla którego to robi fani mogą odnotować z niepokojem. W chwili pisania wiadomości w nowego BF na Steam gra poniżej 8 tysięcy graczy w efekcie przegrywa on z prawie 4-letnim Battlefieldem 5. Znów, bo o tym pisaliśmy jakiś czas temu. Pozycja trafiła wprawdzie na Origina czy inne platformy sprzętowe, aczkolwiek widać, że nie dzieje się z nią dobrze.

Miejmy nadzieję, że EA DICE naprawi wszelkie niedociągnięcia i gra wyjdzie na prostą. Patrząc jednak na opinie w sieci będzie to trudna sztuka. Tymczasem wyśmiać "dzieło" Electronic Arts postanowił zespół RIVERSIDE SPORTS, który opracował parodię BF 2042 - Clownfield 2042. Zgodnie z opisem w grze kierujemy poczynaniami żołnierza wyposażonego w sześć broni zmuszonego do walki z wrogiem po katastrofie kryptograficznej spowodowanej przez NFT mającej miejsce w 2022 roku. Nie brakuje też błędów jednak dodano je celowo, dla śmiechu.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Twórca cheatów porzuca wsparcie dla Battlefielda 2042. Gra umiera?

 0