Ujawniono nazwę kolejnej darmowej gry w Epic Games Store. Coś dla fanów średniowiecznych bitew

Ujawniono nazwę kolejnej darmowej gry w Epic Games Store. Coś dla fanów średniowiecznych bitew

Epic Games Store rozdaje obecnie tajemnicze gry, które są ujawniane dopiero w chwili udostępnienia, czyli co czwartek. Akcja potrwa do czerwca, tymczasem poznaliśmy prawdopodobny tytuł kolejnej darmówki.

Jeżeli wierzyć przeciekowi to od 30 maja do 6 czerwca do godziny 17:00 w Epic Games Store bezpłatnie będzie dostępna gra Chivalry 2. Chivalry 2 to wieloosobowa produkcja z perspektywy pierwszej osoby, zainspirowana średniowiecznymi bitwami z filmów. Gracze są rzucani w wir bitew rodem z przytoczonej epoki. Można toczyć pojedynki zarówno na miecze jak i za pomocą gradu ognistych strzał, są też ogromne oblężenia zamków. Wersję PC przygotowało Torn Banner Studios, a produkcja zadebiutowała 8 czerwca 2021 r.

Chivalry 2 może być następną grą, która zostanie rozdana w Epic Games Store.

Tytuł nigdy nie był hitem i przez 2,5 roku na Steam zdołał zgromadzić w peaku ponad 16 900 graczy a obecnie gra w niego jedynie 2071 osób. Słabo jak na grę nastawioną na rozgrywkę sieciową. Dlatego rozdanie go w Epic Games Store jest wielce prawdopodobne, bowiem twórcy zechcą przypomnieć światu o swym projekcie i zwiększyć aktywność.

Do 30 maja można bez żadnych opłat przypisać do konta Farming Simulator 2022. FM22 umożliwia budowanie nowoczesnego gospodarstwa rolnego w trzech zróżnicowanych regionach Europy i Ameryki. Oferuje ponadto szerokie spektrum działalności gospodarczej skoncentrowanej wokół rolnictwa, hodowli zwierząt oraz leśnictwa.

Jednocześnie w sklepie Epic nadal trwa Mega wyprzedaż, w ramach której przeceniono takie gry jak: Red Dead Redemption 2 - 99,96 zł, EA Sports FC 24 - 63,98 zł, Alan Wake 2 -171,99 zł, Dead Island 2 - 126,76, Cyberpunk 2077: Ultimate Edition - 174,20 zł, God of War - 109,50 zł czy The Last of Us Part 1 - 173,53 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ujawniono nazwę kolejnej darmowej gry w Epic Games Store. Coś dla fanów średniowiecznych bitew

 0