Xbox Game Pass. Microsoft ujawnił gry, które trafią do usługi w drugiej połowie lipca

Xbox Game Pass. Microsoft ujawnił gry, które trafią do usługi w drugiej połowie lipca

Microsoft ujawnił gry, które trafią do Xbox Game Pass w drugiej połowie lipca a na liście jest premierowa produkcja As Dusk Falls od Interior/Night. Poniżej prezentujemy pełne zestawienie.

Xbox Game Pass w drugiej połowie lipca wzbogaci się o nowe gry. Na liście umieszczono debiutujący tytuł As Dusk Falls (PC, Xbox i chmura), który będzie dostępny od 19 lipca. Z innych propozycji należy wymienić Watch Dogs 2 (PC, Xbox i chmura), MotoGP 22 (PC, Xbox i chmura), Torment: Tides of Numenera (Xbox i chmura), Inside (PC, Xbox i chmura) oraz Ashes of the Singularity: Escalation (PC). Większość z nich pojawi się 19 lipca, natomiast resztę pobierzemy od 21 lipca. Interesującą grą jest As Dusk Falls od Interior/Night. Produkcja opowiada historię dwóch rodzin, dziejącą się na przestrzeni 30 lat. Rozgrywka startuje w 1998 roku od nieudanego napadu w małym miasteczku w Arizonie. Każda podejmowana przez nas decyzja ma wpływ na życie bohaterów i nie brakuje tutaj motywów zdrady, miłości czy przyjaźni.

Od 19 lipca do Xbox Game Pass trafią m.in. premierowa gra As Dusk Falls i Watch Dogs 2.

As Dusk Falls reprezentuje gatunek dramatu i zawiera interaktywną rozgrywkę. Podczas tej podróży kierujemy poczynaniami kilku postaci, wpływając na ich relacje i to, kim staną się później. Charakterystycznym elementem tytułu pozostaje jego oprawa graficzna bazująca na ręcznie malowanych ilustracjach pod pewnymi względami przypominająca interaktywny komiks. Kolejny w zestawieniu jest Watch Dogs 2, tej gry raczej przedstawiać nie trzeba i sporo osób od momentu wydania w 2016 roku miała okazję się z nim zapoznać. Wciąż istnieje jednak pewna grupa graczy, która nie ograła przygód Marcusa Hollowaya i jego przyjaciół z grupy hakerskiej Dedsec. Teraz jest ku temu dogodna okazja.

MotoGP 22 to z kolei propozycja dla fanów motorów. Na graczy czeka ponad 120 kierowców, z górą 20 oficjalnych torów oraz sezony z przeszłości do rozegrania m.in. Grand Prix sezonu 2009 pozwalający wcielić się w Rossi, Lorenzo, Stoner czy Pedrosa u szczytu ich karier. Każdy rozdział stanowi nowe wyzwanie a wydarzenia poprzedzają 50-minutowe materiały wideo z prawdziwych wyścigów. Jest jeszcze Torment: Tides of Numenera, który trafi do użytkowników konsol Xbox i chmury. Torment: Tides of Numenera to uznawany za duchowego spadkobiercę kultowego Planescape: Torment, rozbudowany projekt RPG z opowieścią dziejącą się na Ziemi około miliarda lat do przodu.

Xbox Game Pass. Microsoft ujawnił gry, które trafią do usługi w drugiej połowie lipca PS Plus Extra i PS Plus Premium możemy wypróbować za darmo przez określony czas

Microsoft nie tylko dodaje nowe gry, ale przy okazji usuwa starsze pozycje. Z Xbox Game Pass 31 lipca znikną: Raji: An Ancient Epic (PC, Xbox i chmura), Katamari Damacy REROLL (PC, Xbox i chmura), Omno (PC, Xbox i chmura), LUMINES REMASTERED (PC, Xbox i chmura) i Dodgeball Academia (PC, Xbox i chmura). Nowi użytkownicy mogą wypróbować XGP za 4 złote przez pierwszy miesiąc a później zapłacą 54,99 zł co 30 dni za Xbox Game Pass Ultimate albo 39,99 złotych za podstawowy abonament. Korzystacie z platformy Microsoftu, jeśli tak to, jaką macie opinię o niej? Dajcie nam znać w komentarzach.

Gry dostępne w Xbox Game Pass od drugiej połowy lipca:

  • As Dusk Falls (PC, Xbox i chmura) – od 19 lipca
  • Ashes of the Singularity: Escalation (PC) – od 19 lipca
  • Watch Dogs 2 (PC, Xbox i chmura) – od 19 lipca
  • Inside (PC, Xbox i chmura) – od 19 lipca
  • MotoGP 13 (PC, Xbox i chmura) – od 21 lipca
  • Torment: Tides of Numenera (Xbox i chmura) – od 21 lipca

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xbox Game Pass. Microsoft ujawnił gry, które trafią do usługi w drugiej połowie lipca

 0