Xbox Game Pass. Poznaliśmy gry, które dołączą i opuszczą platformę Microsoftu w lipcu

Xbox Game Pass. Poznaliśmy gry, które dołączą i opuszczą platformę Microsoftu w lipcu

Microsoft ujawnił gry, które trafią do Xbox Game Pass w lipcu i mamy do czynienia z powrotem serii Yakuza. Jakie jeszcze produkcje ogramy w bieżącym miesiącu?

Xbox Game Pass w lipcu otrzyma 12 gier. Do usługi Microsoftu wróciła seria Yakuza a dokładniej części: Yakuza 0 (Chmura, Xbox i PC), Yakuza Kiwami (Chmura, Xbox i PC) oraz Yakuza Kiwami 2 (Chmura, Xbox i PC), które już teraz możemy ograć w XGP. Później dodane zostaną m.in. Road 96 (Chmura, Xbox i PC), Escape Academy (Xbox i PC), Overwhelm (PC), My Friend Peppa Pig, (Chmura, Xbox i PC), PowerWash Simulator (Chmura, Xbox i PC), PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls (Chmura, Xbox i PC) czy DJMax Respect V (Chmura, Xbox i PC).

W lipcu do Xbox Game Pass dołączą m.in. seria Yakuza, Road 96 i PowerWash Simulator.

Xbox Game Pass lipiec

Wprawdzie nie ma tu wysokobudżetowych hitów, ale z drugiej strony całkiem ciekawym indykiem jest Road 96, który jakiś czas temu otrzymał polską lokalizację kinową. Gra opowiada o niebezpiecznej przejażdżce do granicy, podczas której napotykamy różne postacie i poznajemy ich historie. Opowieść nastawiono na dokonywanie wyborów, a jej akcja ma miejsce w 1996 roku. Produkcja oferuje kolorową, klimatyczną oprawę graficzną oraz muzykę rodem z lat dziewięćdziesiątych. Warto wspomnieć o PowerWash Simulator, w którym prowadzimy biznes związany z myciem domów czy innych obiektów. Do Xbox Game Pass wróciła też seria Yakuza, więc to dobra okazja, by zapoznać się z tytułami, jeśli jeszcze nie mieliśmy takiej okazji.

Poznaliśmy też gry, które w lipcu opuszczą XGP i są to: Children of Morta (Chmura, Xbox i PC), Cris Tales (Chmura, Xbox i PC), Carrion (Chmura, Xbox i PC), Atomicrops (Chmura, Xbox i PC), Lethal League Blaze (Chmura, Xbox i PC). Xbox Game Pass to usługa, która kosztuje dla nowych użytkowników 4 zł za pierwszy miesiąc i 39,99 zł później. Kolejna opcja to Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł początkowo oraz 54,99 zł później miesięcznie. W zestawie znajdziemy oddzielną usługę abonamentową EA Play.

Gry, które dołączą do Xbox Game Pass w lipcu:

 • House Flipper (Chmura, Xbox i PC) - dostępny
 • Yakuza 0 (Chmura, Xbox i PC) – dostępny
 • Yakuza Kiwami (Chmura, Xbox i PC) – dostępny
 • Yakuza Kiwami 2 (Chmura, Xbox i PC) – dostępny
 • DJMax Respect V (Chmura, Xbox i PC) – od 7 lipca
 • Matchpoint: Tennis Championships (Chmura, Xbox i PC) – od 7 lipca
 • Road 69 (Chmura, Xbox i PC) – od 7 lipca
 • Escape Academy (Chmura, Xbox i PC) – dostępny
 • My Friend Peppa Pig (Chmura, Xbox i PC) – od 14 lipca
 • Overwhelm (PC) – od 14 lipca
 • PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls (Chmura, Xbox i PC) – od 14 lipca
 • PowerWash Simulator (Chmura, Xbox i PC) – od 14 lipca

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xbox Game Pass. Poznaliśmy gry, które dołączą i opuszczą platformę Microsoftu w lipcu

 0