Xbox Series X by Gucci - co takiego zawiera i ile kosztuje mocno limitowana i droga edycja konsoli?

Xbox Series X by Gucci - co takiego zawiera i ile kosztuje mocno limitowana i droga edycja konsoli?

Microsoft we współpracy z włoskim domem mody Gucci przygotował specjalną oraz mocno limitowaną edycję konsoli Xbox Series X, której cena robi wrażenie i raczej mało kto się na nią zdecyduje. Co takiego ją wyróżnia?

W skład specjalnego zestawu Xbox Series X od firmy Gucci wchodzi konsola, dwa kontrolery, subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate. To wszystko zapakowano do walizki z napisami "XBOX" oraz "GOOD GAME". Warto zauważyć, że urządzenie dostało obudowę zaprojektowaną przez pracowników słynnego domu mody, przyozdobioną grawerowanym tekstem "GG", który oznacza nie tyle Gucci co "GOOD GAME". Oczywiście sprzęt nie posiada lepszych podzespołów i pod tym względem niczym nie różni się od standardowego wydania, które dostaniemy o wiele taniej. Jednak sam fakt, że za projekt odpowiada przedsiębiorstwo Gucci czyni go wyjątkowo drogim, chociaż na szczęście nie musimy płacić milionów dolarów.

Edycja Xbox Series X by Gucci została wyceniona na 10 tysięcy dolarów. Wyprodukowano ją w nakładzie 100 egzemplarzy.

Xbox Series X by Gucci - co takiego zawiera i ile kosztuje mocno limitowana i droga edycja konsoli?

Xbox Series X od Gucci wyceniono na 10 tysięcy dolarów amerykańskich (7 tysięcy euro) i jest dostępny w dość limitowanym nakładzie tylko 100 egzemplarzy. Dystrybucja odbywa się wyłącznie w 8 sklepach stacjonarnych domu mody na całym świecie. Edycja zbiega się z 20-leciem istnienia marki Xbox, której pierwszy przedstawiciel zadebiutował 15 listopada 2001 roku. Xbox by Gucci ma też za zadanie wypromować włoską firmę słynącą przecież z wysokich cen, której produkty mimo tego przyciągają uwagę wielu klientów na globie. Projektanci korporacji nie raz wpadali ponadto na różne dziwne pomysły.

Po roku od premiery konsol nowej generacji najgorzej jest z dostępnością PlayStation 5, które pojawia się i znika. Tymczasem pula wolnych egzemplarzy Xbox Series X ma się podobno również zmniejszać. Urządzenie kupimy w popularnych sieciach z elektroniką w cenie 2519-2799 złotych. Zawsze można próbować wyłapać okazję w serwisach aukcyjnych czy stronach z ogłoszeniami. Co ciekawe Sony zamierza wyprodukować o milion mniej sztuk PS5 niż zakładało wcześniej, o czym więcej przeczytacie pod tym adresem.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xbox Series X by Gucci - co takiego zawiera i ile kosztuje mocno limitowana i droga edycja konsoli?

 0