Zapraszamy do oglądania dziewiątego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

Zapraszamy do oglądania dziewiątego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

Jak co tydzień zapraszamy naszych czytelników na kanał ITHardware na YouTube do zapoznania się z materiałem prezentującym najważniejsze wydarzenia minionych 7 dni. Za powstanie wideo tradycyjnie odpowiada nasz redakcyjny kolega Beniamin znany lepiej jako Technokrata, którego kojarzyć możecie z jego autorskiego kanału traktującego o nowych technologiach. Tego rodzaju treści to dobre rozwiązanie dla użytkowników, którzy zajęci codziennymi sprawami nie mają czasu być na bieżąco z branżowymi wydarzeniami. Tutaj dostają więc na tacy gotowe, kluczowe informacje. W dziewiątym odcinku podsumowania na tapetę wzięliśmy rynek kart graficznych, który ciągle się powiększa. W porównaniu do pierwszego kwartału 2020 roku dostawy GPU w pierwszym kwartale bieżącego roku wzrosły o 35% rok do roku. Obejmując oddzielne układy NVIDII i AMD sprzedano w tym okresie 119 milionów egzemplarzy kart.

Na naszym kanale IThardwareTV na YouTube wleciał dziewiąty odcinek prezentujący najważniejsze newsy z minionych siedmiu dni.

Dowiedzieliśmy się ponadto, że architektury AMD Zen 4 i RDNA 3 mają zadebiutować pod koniec 2022 roku. Tak przynajmniej twierdzi @Broly_X1 (vegeta), który na Twitterze już wcześniej publikował informacje z harmonogramu AMD. Jednocześnie na uwadze należy mieć fakt, iż podczas targów Computex AMD nie opublikowało nowej mapy drogowej wskazującej przytoczone daty dlatego należy do nich podchodzić z dystansem. AMD również nie skomentowało ostatnich plotek o układach Raphael bazujących na Zen 4. @Broly_X1 oczekuje też odświeżenia Zen 3 XT na początku 2022 roku. W tygodniu zaprezentowano zwiastun wyczekiwanego przez graczy Battlefielda 2042, który nie zaoferuje kampanii fabularnej ani battle royale tylko skupi się na rozgrywce sieciowej dedykowanej 128 osobom (posiadacze konsol poprzedniej generacji PS4 i Xbox One ze względu na ograniczenia sprzętowe wezmą udział w zabawie dla 64 ludzi).

Oprócz tego Netflix i CD Projekt RED zapowiedzieli organizację WitcherCon, czyli wydarzenia dla fanów uniwersum Geralta z Rivii. Event odbędzie się 9-10 lipca 2021 roku. Całość zostanie podzielona na panele, z czego pierwszy wystartuje w piątek o godzinie 19:00 a drugi w sobotę o 03:00 rano. Transmisja odbędzie się na Twitchu oraz YouTube. Jeśli chodzi o program, to organizatorzy opracowują wydarzenie skierowane zarówno do graczy jak i osób nieznających gier z Wiedźminem. Zaplanowano panele z udziałem osób, które odpowiadają za powstanie przygód Białego Wilka na wirtualnym i szklanym ekranie. Więcej informacji znajdziecie na naszym kanale i w prezentowanym materiale. Gorąco zachęcamy do zostawienia łapki w górę i subskrypcji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zapraszamy do oglądania dziewiątego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

 0