Zobaczcie dwumetrowego Xboxa Series X. Konsola robi duże wrażenie

Zobaczcie dwumetrowego Xboxa Series X. Konsola robi duże wrażenie

Na początku tygodnia pisaliśmy o youtuberze, który stworzył własną wersję PlayStation 5 Slim, charakteryzującą się niezwykle smukłym profilem i chłodzeniem wodnym, a teraz świat obiegła wiadomość o czymś zgoła odmiennym, czyli największym na świecie Xboxie Series X.

Największa na świecie konsola Xbox Series X została zbudowana przez inżyniera Michaela Picka. Sprzęt jest ogromny, gdyż jego obudowa jest o 600% większa od standardowej konsoli Xbox Series X. Mierzy ona 2 metry wysokości i ponad 1 metr szerokości, natomiast jej waga wynosi 112 kg (w tym przypadku radzilibyśmy zamówić sprzęt z usługą wniesienia do domu). 

Największa na świecie konsola Xbox Series X została zbudowana przez inżyniera Michaela Picka.

Co jednak warto podkreślić, nie jest to tylko atrapa, ponieważ ogromny Xbox Series X jest również w pełni funkcjonalny – w środku znajduje się prawdziwa konsola, więc dla fanów Xboxa tego typu "gadżet" może stanowić nie lada atrakcję. Oczywiście o ile mamy przestrzeń na kolejny mebel wielkości lodówki :) Warto przypomnieć, że to nie pierwszy tego typu projekt Michaela Picka, ponieważ w zeszłym roku stworzył on gigantyczne i również w pełni funkcjonalne Nintendo Switch. 

„Połączyłem siły z ZHC, aby zbudować największą na świecie konsolę Xbox Series X! Był zszokowany, widząc ją, a ja uwielbiałem ją tworzyć. Obecnie konsola jest także rekordzistą Guinnessa! Xbox został przekazany centrum rozwoju YMCA YOUTH AND TEEN w Atlancie, GA” - powiedział Michael.

Nie da się ukryć, że scena modderska jest bardzo kreatywna i pomysły co bardziej utalentowanych osób naprawdę robią wrażenie. Co prawda pomniejszony Xbox Series X byłby bardziej praktycznym rozwiązaniem, ale nie taki był zamysł w tym przypadku. Ciekawe, co w następnej kolejności Pick weźmie na warsztat, wydaje się, że PS5 jest naturalnym wyborem.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zobaczcie dwumetrowego Xboxa Series X. Konsola robi duże wrażenie

 0