Czy PUBG ma szansę podbić esportowy rynek?

Czy PUBG ma szansę podbić esportowy rynek?

Patrząc na wszystkie obecne problemy PUBG, nie widzę w tym dużej esportowej przyszłości. Nie skreśla to oczywiście samej produkcji jako po prostu dobra gra. Twórcy muszą przejść naprawdę długą drogę, rozwiązać wiele niedogodności i przetrzeć szlaki gatunku battle royal, aby faktycznie dostać się na szczyt branży elektronicznych sportów. Takie działania wymagają jednak dużo czasu i tak jak wspomniałem, mogą po części popsuć urok samej gry. Pamiętajmy jednak, że BlueHole z Playerunknown’s Battlegrounds stawia dopiero pierwsze esportowe kroki, istnieje szansa, że zostaniemy pozytywnie zaskoczeni, a omawiane problemy mogą okazać się szybko naprawiane.

Playerunknown’s Battlegrounds i jego zadatki na esportową produkcję – okazuje się, że wymaga to więcej pracy, niż zakładano

Czy PUBG ma szansę podbić esportowy rynek?

Na końcu, chciałbym zaznaczyć, że cały artykuł to jedynie moja subiektywna opinia bazująca na doświadczeniu i spędzonych latach w świecie gamingu oraz esportu. To wszystko zostało poparte opinią innych graczy i skomponowane w jeden zgrabny materiał – nie ze wszystkim musicie się więc zgodzić, co więcej nie skreślam Playerunknown’s Battlegrounds na arenie elektronicznych sportów – chcę tylko pokazać, że mimo ogromnej popularności w świecie gamingu, taka produkcja może mieć spore trudności (które oczywiście da się rozwiązać) w świecie esportu. Zapraszam Was więc do gorącej dyskusji na temat produkcji studia BlueHole, z chęcią poznam Waszą opinię na temat tego, co PUBG robi źle, a co dobrze. Może sami macie odmienne zdanie, czy pomysły na to jak rozwiązać przytoczone przeze mnie problemy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Czy PUBG ma szansę podbić esportowy rynek?

 0